Άντε να μαζευτούμε (23/1/2009)

Δεν σε παίρνει!!! Κρύβε λόγια !!:019:

Ναι μωρέ, πώς μου διέφυγε; Κάθε βράδυ στην καντίνα στο Πέραμα είμαστε… :112:

Καταγγέλλω τον Αri που απροκάλυπτα προτείνει μάζεμα, τη στιγμή που δεκάδες συμφορουμίτες μας (μέσα σ αυτούς κι εγώ) δίνουμε τον πολυεπίπεδο αγώνα της εξεταστικής
Καταγγέλλω επίσης τον giorgos86 που νομίζει ότι θα λείπουμε επειδη θα διαβάζουμε! ‘‘για ποιους μας πέρασες;’’
κολυώμαστε κύριε επειδη δεν έχουμε περάσει όλοι Αθήνα, διαφορετικά σιγα μη διαβάζαμε και να αφήναμε εσας να γλεντοκοπάτε στο Πέραμα!!!:019::019::019::019:(πλάκα κάνω μην παραξηγηθουμε κιόλας):019:

Άντε λοιπόν ΚΑΛΆ ΝΑ ΠΕΡΆΣΕΤΕ:127::244::247::102: και εν ονόματι των απόντων δεσμεύομαι να επανορθώσουμε

Και τι με νοιάζει που είμαι 180χλμ. μακρια;Μεεεεσσσααααα!

Γαμώ την εξεταστική μου!!!:026: τώρα στα γεράματα…:112:έχω πήξει!:mad:
Καλά να περάσετε!:088:

48 ετων εξεταστική
κι εγω σκαω απ τα 22;:112:
είσαι η παρηγοριά μου:088:

Γιατί ρε Φώλια εσύ έχεις την εντύπωση ότι η ζωή σου ειδικά στη γενιά που ανήκεις δεν θα είναι μια απέραντη εξεταστική;:093:
Μάλλον θα πρέπει να το έχεις σίγουρο.
Α και που 'σαι κι όταν νομίζεις ότι τελειώνεις αρχίζουν οι εντατικές ιατρικές εξετάσεις.:089:

Αρη, μη τον ακούς το γεροξούρι. Ζήσε τα νιάτα τα μπερμπάντικα κι ας έρθουν κι οι γιατροί στην ώρα τους. Α…να του ζητήσεις και βαφτηστικά που σου άλαξε το όνομα σ’ έκανε και αποτυχημένο υπουργό:092:

Καλά για το όνομα τι να κάνουμε γράψε λάθος. Αλλά όχι και γεροξούρης κι εγώ στην ίδια γενιά ανήκω.

Α!
Και Νικήτα σου υπενθυμίζω ότι επιτυχημένος υπουργός και εγώ δεν ξέρω από πότε έχει να φανεί στην πιάτσα. Μπορεί και από την κυβέρνηση του βουνού.

Τα μπερμπάντικα τα νιάτα τα γλεντάμε στα γεμάτα:102:

όχι τε ρε Άρη δεν το καθυστέρησα τόσα χρόνια. :019:Το πρώτο πτυχίο το πήρα στην ώρα του…Απλά πάω για ένα δεύτερο πτυχίο, για λόγους προσωπικής εσωτερικής ανάπτυξης αλλά και επαγγελματικής-μισθολογικής αναβάθμισης. Το τερπνόν μετά του ωφελίμου!
Στο δεύτερο πτυχίο μπορείς να είσαι πιο χαλαρός… Λοιπόν άσε το σερφάρισμα και στρώσου στο διάβασμα… :089:

προτεινω επαναληπτικη συναντηση για τους φοιτητες μετα την εξεταστικη.

Τελικά θα γίνει το σχέδιο;Για να κανονίσουμε και άδεια απο τη δουλειά…

Καμια γυναίκα να μου κάνει παρέα δε θα΄ρθει…??? :230:

Τίνα, αν τελικά γίνει η μάζωξη, θα το κανονίσω να έρθω με την γυναίκα μου.
Keep on touch.

Τίνα…με αυτούς που έμπλεξες που να βρεις δεύτερη γυναίκα…
Εσύ δεν έχεις καμιά φίλη να φέρεις ;
Εδώ δεν μπορείς εσύ που είσαι κοπέλα να φέρεις δεύτερη κοπέλα.
Θα φέρουν οι άντρες;:):):slight_smile:

ΑΑΑΑΑ…τελικά ξέρουμε την ακριβή διεύθυνση για να πάμε και πως λέγεται το μαγαζί ;;;;

Δεν νομίζω ότι έχει όνομα το μαγαζί…είναι γνωστό ως καντίνα. Διεύθυνση να σου πω δεν ξέρω γιατί πάντα πήγαινα στη κάπως στην τύχη. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι μετά τα κρητικά (πλοία) συνεχίζεις το δρόμο και κάποια στιγμή το βρίσκεις αριστερά. Θα μας τα θυμίσει ο Άρης αν τελικά γίνει…

Κατά πάσα πιθανότητα θα περάσω , άλλωστε είμαι δίπλα, Κερατσίνι μένω, να σας γνωρίσω και από κοντά!

Kostas ™ από προηγούμενο θέμα που είχα ανοίξει για παρόμοια μάζωξη είχες πει ότι ξέρεις ακριβώς που είναι το μέρος. Παίζει παιδιά να το ανεβάσετε στα “μαγαζια” που το έχετε βρει στο
google map ? Γιατί κάποιοι δεν έχουν ούτε GPS oύτε έχουν κατέβει στο Πέραμα.

Λοιπόν την Παρασκευή 23/1, κατά τις 9 το βραδάκι.