Tακτικές μαζώξεις Ρεμπέτικου Φόρουμ 2016

δήλωσα συμμετοχή και θα έρθω κατά τις 11. δυστυχώς λόγω επικονδυλίτιδας αποφεύγω τα πολλά παιξίματα, θα έρθω όμως να σας απολαύσω και να τα πούμε από κοντά.

Δεν πειράζει Νίκο! Τη Ζαΐρα να μου προσέξετε! Άμα κρυολογήσει, τι σεγόντα θα μας κάνει;:019:

Προς όλους: Όσοι μπορείτε, ελάτε νωρίς, πολλοί θα αναγκαστούν να φύγουν νωρίς γιατί έχει και πρωϊνό ξύπνημα…

Θα περάσω μιάς και είμαι κοντά αλλά νωρίς γιατί αύριο έχει απόπλου 05 00.Με εκτίμηση.

Μπορεί να…“ήταν οι μαύροι λιγοστοί” αλλά καλό παρεάκι και τα άσματα καλύτερα.

//youtu.be/IuPVL2NTUaw

//youtu.be/Ew-N3ZILoSk

//youtu.be/nS-NoZmi3NY

//youtu.be/iQN9dDhrQ5Y

//youtu.be/Y7M3EnTqC6w

γεια σου νικήτα αφανή ήρωα!
λίγοι και καλοί χτες, με δυνατό νέο αίμα όμως. καλά που έφερε ο παύλος την φρέσκια του κατασκευή και έπαιξε ο μάριος, γιατί εγώ δεν ήμουνα για πολλά χτες (να πω την αμαρτία μου, κρατάω δυνάμεις για το αποψινό μεροκάματο).

Περάσαμε πολύ ωραία εχθές και παίξαμε και πολύ ωραία κομμάτια. Κι όπως λέει ο Νίκος με “νέο αίμα”. Άιντε παιδιά και τον επόμενο μήνα περισσότεροι! Ανυπομονώ να σας δω και μιλήσουμε ξανά!

Συνάντηση του Νοέμβρη: Πρέπει να πάει ΠΣΚ, αφού Σεπτ και Οκτ ήταν Πα και Δε. Παίζει λοιπόν Πα 25 ή Κυ 27. Τι λέτε;

Γεια χαρα παιδες!Ελπιζω να περασατε καλα στη μαζωξη σας.Αυτα καλο ειναι να γινονται :slight_smile: Μιας και ειμαι νεος στο φορουμ και δε γνωριζω, Θεσσαλονικη γινονται αντιστοιχες μαζωξεις?

τι να πω…δεν θα μας θελει προς το παρον.

25/11 παιζουμε και 27/11 λειπουμε εκτος Αθηνων.

Για να δουμε τον δεκεμβριο!

Άν κάναμε μιάν εξαίρεση και το βάζαμε (πάλι) Δευτέρα, 28 του μήνα;

Νικο μου μην κανετε εξαιρεση.Θελουμε πολυ να ερθουμε αλλα θα γυριζουμε το βραδυ 28!

Εμεις μονο 29 ή 30/11.Κανονιστε εσεις οπως ειναι και ας ελπισουμε για…Δεκεμβριο

κρίμα, έπρεπε να το είχαμε κανονίσει εγκαίρως. δεν μιλάτε κι εσείς… τουλάχιστον τον δεκέμβρη θα το κάνουμε πριν τις γιορτές, δηλώστε από τώρα πότε σας βολεύει.
φίλε Α.Κ., οι βόρειοι κανονίζετε εδώ. ρίξε καμιά ιδέα μπας και βρεθείτε!

Παιδιά, και 29 ή 30 (Τρίτη ή Τετάρτη) παίζει, και δεσμευόμαστε οι δύο συνεχόμενες επόμενες συναντήσεις να γίνουν Πα ή Κυ. Αλλά να ακούσω και γενικότερα περί αποδοχής ή μη των ημερών Δε, Τρ και Τε.

εγώ δεν μπορώ ούτε τρίτη ούτε τετάρτη. αλλά επίσης δεν έχω χάσει μάζωξη εδώ τώρα τελευταία, οπότε χαλάλι. κανονίστε όσοι έχετε καιρό να έρθετε.

Ευχαριστω φιλε liga rosa

Να πω κι εγώ την επιθυμία μου…
Αν δε βγαίνει η μάζωξη του Νοέμβρη και αναβληθεί μερικές μέρες, θα είμαι Αθήνα παρασκευή 9/12 , θα ήθελα πολύ να βρεθώ σε μια μάζωξη, αλλά εννοείτε ότι είναι καλύτερα να μη χαθεί η κανονικότητα του μηνιαίου ραντεβού…
αλλιώς κάποια στιγμή θα το πετύχω!

Προσωπικά θα λείπω 25-26-27-28-29/11 οπότε αν γίνει τότε δεν θα μπορώ. Κρίμα

Επειδή θα ήταν πολύ μεγάλη ευκαιρία να γνωρίσουμε από κοντά τον φίλο dimak και να παίξουμε μαζί (όπως προσπαθούμε πάντα να κάνουμε με μέλη που ζουν μακρυά από Αθήνα), θα επιθυμούσα κι εγώ να μετατεθεί η μάζωξη λίγες μέρες πιο μετά, ώστε να είναι (ελπίζοντας ότι θα μπορώ κι εγώ τότε!!!εγώ παίζω μόνο Σάββατα βράδυ μέχρι στιγμής).
Φυσικά ό,τι αποφασίσει η παρέα!

δεν το συζητάω, βουρ για παρασκευή 9 δεκέμβρη!!! μάζωξη με δημήτρη/dimak, μπάμπη, γιώργο και λαμπρινή, τί άλλο θέλουμε;
και η επόμενη αρχές γενάρη, να υποδεχτούμε το νέο έτος. δεν νομίζω ότι χαλάει πολύ η τακτικότητα, δυο βδομάδες διαφορά είναι -καλύτερα ποιότητα παρά ποσότητα.

μπορουμε σιγουρα 30/11 τεταρτη (29/11 παιζει ο Γιωργος- με ενημερωσε μολις τωρα!), οποτε Μπαμπη μπορεις να ερθεις εσυ αλλα δεν θα μπορει ο liga rosa και dimak!

Απο δεκεμβριο δεν μπορουμε: 1/12, 3&4/12,7/12,11/12,17 &18/12,21/12 και 23/12(μονο αυτα χαχα)

Για 9/12 μεσα αν ειναι να ειμαστε ολοι!Θεε μου μην μας τυχει τιποτα αλλο γιατι θα σκασω αν δεν ερθουμε!