STRATOS DIONISIOU

(system) #1

Geia sas paidia. Mipos kaneis kserei pou mporo na bro video me ton athanato Strato?

Sas euxaristo prokatabolika,
Memetis

(system) #2

Gia to strato den $eroume giati exei pe8anei alla yia video phyaine sto Radio Korasidh `h sto radio A8HNAI(prwto htan prwto einai) kai 8a Breis polla. Xairetismata sto soultano.

Vekasiyioroum tasakleramo

(system) #3

eisai malakas re file giati o anthrwpos se rwtaei kati kai esi koroideueis
xairetismata sti soultana sou xeftilismene

(system) #4

<FONT FACE=“Courier New”>Ο orz έχει κάποιο δίκιο. Νομίζω πως υπάρχει ταινία με παρουσία Στράτου Παγιουμτζή. Απλά δεν το ξέρω σίγουρα και δεν… ομιλώ.

Ο tsoutsoun καλά θα κάνει να προσέχει τι λέει και πού το λέει, όχι γιατί θα τον μαλώσει κάποιος. Απλά εδώ δεν ΥΠΑΡΧΕΙ λόγος να λέμε αηδίες. Το μαγαζί χτίστηκε για να προστατευόμαστε απο δαύτες και όχι για να τις φιλοξενούμε.

Παίδες.
Αμα θέτε να βρίσετε, έχετε πολύ μαλακία γύρω σας να… σχολιάσετε.
Ας μη χαλιόμαστε μεταξύ μας.</FONT>

(system) #5

Pragmatika gia malaka prokeitai file Z. Alla as min epektathoume allo…

orz

(system) #6

Pion Payioumtzh re kopanoi to STRATOS DIONUSIOU den to eidate?
Oso yia to pios einai malakas nomizw oti einai enas pou mpainei mesa kai “susthnetai” ntahliki me to emmesws proklhtiko …memeths.
Oso yia ahdies exoume pei ouk oliges kata kairous.
Kai oso gia to “meta$u mas” as grafoun kapoioi me soBarotero kai pio anagnwrisismo onoma gia na pairnoun soBaroteres apanthseis.

(system) #7

Baglaman me suyxwreis to kopanoi den anaferotan se sena alla apo Biastikh sunta$h Byhke etsi.

(system) #8

Νομίζω πως ο Στράτος Παγιουμτζής εμφανίζεται μαζί με τον Μάρκο στις ταινίες “Μιά του κλέφτη, δυό του κλέφτη” και στο “Νόμο 4000”.

(system) #9

<FONT FACE=“Courier New”>Ναι - σωστός ο Frank.
Ενθυμούμαι μάλιστα πως θα προσπαθούσαμε να τις βρούμε σε VHS τις ταινίες, αλλά… κάπου στράβωσαν οι “άκρες” μας στην ΕΡΤ.

Υπάρχει άραγε τρόπος;</FONT>

(system) #10

Μπορείς να βρεις τις κασέτες που θέλεις μονο στο Μοναστιράκι ή στην Ομόνια στις παλιές στοες.