Χρόνια Πολλά Παραδοξολόγε (2007)

Χρόνια καλά και πολλά Κώστα, σε σένα κι αυτούς π’αγαπάς!
Με καλή υγεία και μεράκι να συνεχίσεις το θεάρεστο έργο σου!
Μπας και μας δουλεύεις μέρα που είναι; :slight_smile:

[b]Κωστα χρονια σου πολλα,
μουσικα δημιουργικα και οπως ποθεις !!

[/b]

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ευχές.

Πάνο δεν σας δουλεύω, είμαι στ΄ άληθεια ένα πρωταπριλιάτικο ψέμα… μιά ανάσα, μιά πνοή… σαν λουλούδι κάποιο χέρι … κ.λ.π

Κώστα Παραδοξολόγε και Κώστα -aka webmaster- πολύχρωμοι, και ότι επιθυμείτε. Μαζί με τον κουμπάρο μου είστε τρείς που έχετε γενέθλια την ίδια ημέρα.:019::019:

Κώστα (Παραδοξολόγε) και Κώστα (webmaster)!

Να είστε χιλιόχρονοι, ευτυχισμένοι και δημιουργικοί.
Να σας χαίρονται και να χαίρεστε τους αγαπημένους σας!

O webmaster ρε παιδιά έχει γενέθλια στις 6 του μηνού ! Πιστέψτε με τον ξέρω… αρκετά χρόνια !:090:

Ευχαριστώ για τις πρώιμες ευχές (ήθελα νά 'ξερα που το είδε ο Ισαάκ ότι είχα γενέθλια χτες :)), τα γενέθλιά μου φέτος πέφτουν Μεγάλη Παρασκευή.
Πάντως, ευχαριστώ και πάλι και χρόνια πολλά στον εορτάζοντα Παραδοξολόγο!

[b]

Ημερολόγιο[/b]: Το Ημερολόγιο του Ρεμπέτικου Φόρουμ webmaster 01-04-07
Χρόνια Πολλά!

Από το ημερολόγιο του φόρουμ το είδα. Μάλλον έκανα λάθος.:082: Τώρα πάντως κατάλαβα τί ακριβώς έγινε. Δίπλα από κάθε γενέθλιον γράφει webmaster, οπότε σκράπες από Η/Υ σαν την αρχοντομουτσουνάρα μου, κάνουν τις σχετικές πατάτες

Αυτό το γράφει γιατί την 1η Απριλίου, εκτός από τα γενέθλια του Παραδοξολόγου, ήταν η Κυριακή των Βαΐων (γιόρταζαν οι Βάιες, οι Δάφνες κ.λ.π.). Επειδή εγώ “πέρασα” τη γιορτή στο ημερολόγιο, βγάζει το όνομά μου ως καταχωρητή. Αν περάσεις εσύ κάποια γιορτή θα εμφανίσει το δικό σου.

Αντίθετα, τα γενέθλια καταχωρούνται αυτόματα ανάλογα με την ημερομηνία γέννησης που θα δηλώσει ο κάθε χρήστης και έχουν και μια μικρή τούρτα με κεράκι σαν εικονίδιο μπροστά από την ημερομηνία.

Αυτό το γράφει γιατί την 1η Απριλίου, εκτός από τα γενέθλια του Παραδοξολόγου, ήταν η Κυριακή των Βαΐων (γιόρταζαν οι Βάιες, οι Δάφνες κ.λ.π.). Επειδή εγώ “πέρασα” τη γιορτή στο ημερολόγιο, βγάζει το όνομά μου ως καταχωρητή. Αν περάσεις εσύ κάποια γιορτή θα εμφανίσει το δικό σου.

Αντίθετα, τα γενέθλια καταχωρούνται αυτόματα ανάλογα με την ημερομηνία γέννησης που θα δηλώσει ο κάθε χρήστης και έχουν και μια μικρή τούρτα με κεράκι σαν εικονίδιο μπροστά από το username.

:089:

ΟΚ. γκέ γκέ