ΧΡΕΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

(system) #1

:084:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΥΛΗΚΩΝΕΙ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ. ΑΣ ΑΝΑΛΥΣΩ ΛΟΙΠΟΝ. 1) ΑΦΟΥ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙΑΞΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΤΑΚΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΣΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΩΣ ΦΑΛΤΣΑΡΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ(ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΛΟ)2) ΤΙ ΚΛΙΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ? ΓΙΑΤΙ Σ ΕΝΑ ΜΠΡΑΤΣΟ ΠΟΥ ΕΦΤΙΞΑ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΑ ΟΤΑΝ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΧΟΡΔΕΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΡΙΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΔΙΣΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΜΠΡΟΣ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΔΕ ΚΟΛΛΑ ΑΤΛΑΚΟΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΛΑ. ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ TITEBOND ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ. ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΟ ΤΟΥ ΜΠΟΖΟΥΚΙΟΥ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΟΒΟΥΜΕ ΦΑΛΤΣΑ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΑΝ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΑΓΚΕΣ

Μήνυμα από συντονιστή: BOYZOYKA, σε παρακαλώ να γράφεις με μικρά γράμματα.