Χαιρετώ (2008)

Μιας και είμαι και εγώ ένας λάτρεις του ρεμπέτικου, είπα να περάσω λίγο από εδώ και να γνωριστούμε, συγχαρητήρια για το forum και γενικότερα για όλη την δουλειά που κάνετε.

Καλώς τον. Καλά έκανες και πέρασες.
Κάτσε αναπαυτικά και για ότι θες να πεις ή να μάθεις, το forum είναι εδώ!
Και ο Buzz είναι εδώ!
Και γενικά όλοι είναι εδώ!

Κάνα οργανάκι παίζεις; 'Η είσαι της συνοδευτικής σχολής όπως εγώ;
:slight_smile:

Καλώς τονα τον Buzz τον Φωτοχρόνη! Είσαι και fan του Lost απ’ ότι βλέπω (Dharma Ιnitiative και δε συμμαζεύεται). Καλές ρεμπετο-συζητήσεις!

Σας ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου για το καλωσόρισμα.
Μου άρεσε πολύ το γεγονός ότι μέχρι να διαβάσω κάτι είδη κάποιοι μπήκαν και απάντησαν στο ποστάρισμά μου, τυχαίνει να είμαι και εγώ μάστορας σε κάποιο forum φίλτατε webmaster, γιʼ αυτό τα λέω.
Στο δια ταύτα όμως, αγαπητέ Κώστα εεε το πιάνω που και που το 3χορδο αλλά όταν είμαι μόνος γιατί μάλλον παίρνω τα αυτιά των άλλων, γενικά ακούω πολύ ρεμπέτικα αλλά όταν είμαι μόνος, ειδικά όταν ακούω Μάρκο κοκαλώνω.
Έτσι λοιπόν θα πω πως δεν παίζω κάποιο όργανο αλλά όπως και εσύ έτσι και εγώ είμαι της συνοδευτικής, μπορώ να πω όμως πως που και που, γράφω κανα στοίχο.
Δυστυχώς μαστοράκο μου είμαι καμένος με τα κολοlost αλλά και το άλλο το PB ας μην αναπτύξουμε όμως αυτή την κουβέντα εδώ.

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα 365 ημέρες μετά την τελευταία απάντηση. Δεν επιτρέπονται πλέον νέες απαντήσεις.