Τρίχορδο με 12 συμπαθητικές χορδές δια-χειρός Παναγιώτη Καφετζόπουλου

πωπω, ο τατασόπουλος είναι απολαυστικός όταν δοκιμάζει όργανα…
φίλε μου είσαι ωραίος, άλλοι τα κλείνουν στα υπόγεια και στις βιτρίνες ενώ εσύ γουστάρεις να τα μοιράζεσαι!
πάντως θέλει λίγη προσοχή, καλύτερα να μη βάζεις το τηλέφωνό σου δημόσια αλλά να επικοινωνείς με προσωπικό μήνυμα (πμ).

Καλημερα.Αυτοι θα τα παρουν μαζι τους στον ταφο τους.

Καλησπερα. Σαββατο μεσημερι θα ειναι το οργανο στον Πανο.Αμα γουσταρεις ελα.Με αγαπη.

ωραία, πολύ θα ήθελα να το χαρώ από κοντά! να δω αν θα τα καταφέρω.

Εγώ λέω πάντως κ.Διονύση, εάν θέλετε, να το φέρετε σε καμιά μάζωξη του Φόρουμ (πχ στην επερχόμενη) και έτσι να έχουμε την ευκαιρία να το θαυμάσουμε κι εμείς οι πολλοί.

Με μεγαλη μου χαρα.στειλτε μου μυνημα ποτε.Με αγαπη.
Και εγω θα χαρω.

συμπαθητικο φενεται…

Και οχι μονο.

Αγωνας και προσπαθεια δεν πανε χαμενα.

Φιλε μου ετσι ακριβως ειναι.Σαββατο μεσημερι θα ειναι το οργανο στον Καφετζοπουλο κατα τις 12.Θα χαρω να σε γνωρισω.

κίνησα να’ρθω στο κέντρο, μ’επιασε ψιλή βροχή
αυτοκίνητο δεν έχω, θα ερχόμουν με παπί

έπρεπε μάγκα να’ρχόμουν, κι ας γινόμασταν παπί
και εγώ και το μπουζούκι, θα τα πούμε άλλη στιγμή

Ακριβώς τα ίδια έπαθα κι εγώ, με λεωφορείο αντί παπί. Τουλάχιστο πρόλαβα να ψωνίσω αλεύρι γιατί αλλοιώς, ψωμί γιόκ για τις επόμενες τρεις μέρες. Το συμπαθητικό όμως, θα περιμένει…

Μην απογοητεύεστε κύριοι (Νίκο και Νίκο). Ίσως ο κος Διονύσης θελήσει να παρεβρεθεί τη Τρίτη στη συνάντηση του Φόρουμ και εν τέλη το θαυμάσουμε το εν λόγω όργανο από κοντά!

Γεια και χαρα.Την Παρασκευη τοτε.

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 19:19 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 19:16 —

Καλησπερα. που και ποτε.

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 19:24 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 19:19 —

Την Παρασκευη 27 του Μαί κατα τις 11

Από συντονιστική ομάδα: Φίλε dionisiosmilonas για τέτοιου είδους μηνύματα μπορείς να χρησιμοποιείς το κουμπί “απάντηση με παράθεση”. Δοκίμασε το στην περιοχή δοκιμών του Φόρουμ.

για τις μηνιαίες μαζώξεις δες εδώ: http://www.rembetiko.gr/forums/showthread.php?t=28550&p=254201#post254201
η επόμενη είναι αυτήν την τρίτη στους αγίους αναργύρους.
αν όχι τότε, ελπίζω να τα πούμε την παρασκευή.

Καλημερα.Τι ωρα και που.

καλημέρα! σου έστειλα προσωπικό μήνυμα (πμ) με λεπτομέρειες για τη μάζωξη, μην γεμίζουμε με μηνύματα το θέμα εδώ.

Σε ευχαριστω πολυ. θα προσπαθησω να ειμαι’

Αριστουργήματα με τα ούλα τους τα καμάρια του Παναγιώτη. Έχει τιποτις όμοιο στη καβατζα με πωλητήριο;