Τζουρας απο Ισιδωρο και Αντρεα Παπαδαμου

καλησπερα …εχω μια βδομαδα περιπου που αγορασα το καινουριο μου τζουρα…η κατασκευη του ειναι απο Ισιδωρο και Αντρεα Παπαδαμου…ειχα μπει πολλες φορες στο site τους και πραγματικα τουλαχιστον σε θεμα φαντασιας κατασκευης του οργανου ειναι μπροστα απο πολλους αλλους…(χωρις να θελω να θιξω τους υπολοιπους οργανοποιους)…πραγματικα ο κ.Αντρεας Παπαδαμου ηταν πολυ φιλικος και εξυπηρετικος αφου του ζητησα αν μπορει να βγαζει φωτογραφιες στη φαση κατασκευης του τζουρα και δεχθηκε στο “παραλογο” αιτημα μου…ο ηχος του τζουρα ειναι πολυ καλος …γλυκος ηχος αφου διαλεξα να εχω μακροστενο σκαφος…και κλεινοντας να τονισω οτι τοσο στη φαντασια οσο και στη αποτελεσματικοτητα του οργανου σε ηχο,εμφανιση και τιμη οι κυριοι Ισιδωρος και Αντρεας ΠΑπαδαμου κανουν πολυ καλη δουλεια…το οργανο μου στοιχισε 400 ευρω…

καλημερα φιλε και καλοπαιχτο το οργανακι σου!!!απο ομορφια “τα σπαει” απο ηχο δεν ρωταω γιατι απο εκει
πηρα και εγω το ταμπουρο-μπουζουκο και ξερω οτι τα ο κ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ βαζει ψυχη στα εγχορδα του!!

Πανέμορφο το τζουραδάκι φίλε μου! Να 'σαι γερός να το χαίρεσαι!

Πραγματικά πάρα πολύ όμορφο. Εύχομαι -και είμαι βέβαιος- ότι θα είναι εξίσου καλό σε ήχο και σε λειτουργικότητα.

Να το χαίρεσαι.