Τα παπαγαλακια στο forum

(TOKMAKHS) #1

ΤΑ <<ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ>> ΣΤΟ FORUM:mad:

(Πάνος Καραγιώργος) #2

Τί έγινε ρε TOKMAKHS, έπαθες καμιά ψιττακίαση; για εξήγα και σε μας να καταλάβουμε.

ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ είναι ἡ προτίμησις τού ἀνθρῶπου
ὀχι παπαγαλάκια ,τα παπαγαλάκια κάνουν πολύ θόριβο στό Φόρουμ όσο ὡραία καί αν εἰναι . . . δεν ἀρέσουν στον κύριον ΤΟΚΜΑΚΗ . . .:016:

(TOKMAKHS) #4

ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΝΟΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ <<ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ>>:78:

(TOKMAKHS) #5

ΤΟ ΡΕ ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ

(Kostas(tm)) #6

TOKMAKHS, το forum δεν το συντηρούμε εμείς για να στέλνεις εσύ μηνύματα στους φίλους σου ή στους ανταγωνιστές σου. Γκέκε; Ούτε θα κατηγορείς γενικά και αόριστα μέλη του forum ως “παπαγαλάκια”. Εξήγησε άμεσα τι θες να πεις ειδ’ άλλως διαγράφονται τα παραπάνω. Δεν τρώμε κουτόχορτο.

(Σώτος) #7

Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις Κυριάκο , γίνε πιο ξεκάθαρος να καταλάβουμε και οι υπόλοιποι.
Τι σημαίνει παπαγαλάκια και για ποιο πράμα μιλας?

Χίλιοι φίλοι είναι λύγο ,ένας εχθρός είναι πολύ . …(Ναστραντίν Χότζας) Άντε κύριε ΤΟΚΜΑΚΗ δεν σας ήπε ο ἀνθρωπος και καμπούρη . . . νόμηζε ,όπως και εγώ ,πος είμαστε όλλοι φίλοι …

(Ιωάννα) #9

Γειά σου Νικολάρα μας, με τα…νομίσματά σου !!!
Πλούσιε !!!
(γενικώς και …ψυχικώς!)

Ρέ κούκλα μου , εαν είχα τα λεπτά που νομήζεις εσύ και η γιτονία μου , τον καιρό πρόχειρο που οι μαθητές μου (στο πανεπιστήμηο) καί οι πελάτισες ἀπετούν ,καί τίς γκόμενες που η γυναίκα μου ὑποπτεύετε πος έχω , θά ήμουν ο πιό ευτυχής ἀπό ὁλων τῶν ἀνθρώπων :019:.Το μόνο πλούτος μου είναι η καρδία μου σαν φουντοτή ἀγκηνάρα :019: κάθε φύλλο και ένας φίλος …Στήν 'Υγεία σᾶς :247: !

(Kostas(tm)) #11

Nicolara, δεν ξέρω πως τα καταφέρνεις, αλλά μου φτιάχνεις τη διάθεση με κάθε posting σου!

Nicolaras for President
Κάτω η Hillary, Οξω ο Ομπάμας!

Ξέρεις κάτι Κώστα , καί ἐγώ δεν ξέρω , ὁταν ἀρχηνάω κάτι μου τη δήνει . . . και καταβαίνουν αἱ ἰδέες :019:, καί κάτι ἁλο , ἐπιδί γνῶθεις τήν ψιττακογλώττηση καί οὐ μισείς μικροψιττάκια μιδέν λατρεύεις τήν κακολογίαν οὐκ ἀγαπάς δειλία με αἰσθάνεσαι, χαίρομαι που σ’ ἀρέσουνε :)!