Τα παπαγαλακια στο forum

ΤΑ <<ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ>> ΣΤΟ FORUM:mad:

Τί έγινε ρε TOKMAKHS, έπαθες καμιά ψιττακίαση; για εξήγα και σε μας να καταλάβουμε.

ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ είναι ἡ προτίμησις τού ἀνθρῶπου
ὀχι παπαγαλάκια ,τα παπαγαλάκια κάνουν πολύ θόριβο στό Φόρουμ όσο ὡραία καί αν εἰναι . . . δεν ἀρέσουν στον κύριον ΤΟΚΜΑΚΗ . . .:016:

ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΝΟΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ <<ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ>>:78:

ΤΟ ΡΕ ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ

TOKMAKHS, το forum δεν το συντηρούμε εμείς για να στέλνεις εσύ μηνύματα στους φίλους σου ή στους ανταγωνιστές σου. Γκέκε; Ούτε θα κατηγορείς γενικά και αόριστα μέλη του forum ως “παπαγαλάκια”. Εξήγησε άμεσα τι θες να πεις ειδ’ άλλως διαγράφονται τα παραπάνω. Δεν τρώμε κουτόχορτο.

Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις Κυριάκο , γίνε πιο ξεκάθαρος να καταλάβουμε και οι υπόλοιποι.
Τι σημαίνει παπαγαλάκια και για ποιο πράμα μιλας?

Χίλιοι φίλοι είναι λύγο ,ένας εχθρός είναι πολύ . …(Ναστραντίν Χότζας) Άντε κύριε ΤΟΚΜΑΚΗ δεν σας ήπε ο ἀνθρωπος και καμπούρη . . . νόμηζε ,όπως και εγώ ,πος είμαστε όλλοι φίλοι …

Γειά σου Νικολάρα μας, με τα…νομίσματά σου !!!
Πλούσιε !!!
(γενικώς και …ψυχικώς!)

Ρέ κούκλα μου , εαν είχα τα λεπτά που νομήζεις εσύ και η γιτονία μου , τον καιρό πρόχειρο που οι μαθητές μου (στο πανεπιστήμηο) καί οι πελάτισες ἀπετούν ,καί τίς γκόμενες που η γυναίκα μου ὑποπτεύετε πος έχω , θά ήμουν ο πιό ευτυχής ἀπό ὁλων τῶν ἀνθρώπων :019:.Το μόνο πλούτος μου είναι η καρδία μου σαν φουντοτή ἀγκηνάρα :019: κάθε φύλλο και ένας φίλος …Στήν 'Υγεία σᾶς :247: !

Nicolara, δεν ξέρω πως τα καταφέρνεις, αλλά μου φτιάχνεις τη διάθεση με κάθε posting σου!

Nicolaras for President
Κάτω η Hillary, Οξω ο Ομπάμας!

Ξέρεις κάτι Κώστα , καί ἐγώ δεν ξέρω , ὁταν ἀρχηνάω κάτι μου τη δήνει . . . και καταβαίνουν αἱ ἰδέες :019:, καί κάτι ἁλο , ἐπιδί γνῶθεις τήν ψιττακογλώττηση καί οὐ μισείς μικροψιττάκια μιδέν λατρεύεις τήν κακολογίαν οὐκ ἀγαπάς δειλία με αἰσθάνεσαι, χαίρομαι που σ’ ἀρέσουνε :)!