Τακτική συνάντηση - 27 Δεκεμβρίου 2018

γεια σας παιδια!
Μας συγχωρειτε που εχουμε χαθει.
Μεχρι 15/12 θα ειναι λιγο φευγα η κατασταση.

θα θελαμε πολυ να σας δουμε μεσα στις γιορτες.
Μεταξυ 18/12 και 30/12 ειμαστε ελευθεροι εκτος απο 28/12 που προτεινατε που ο Γιωργος θα εχει ενα γαμο Αφρικανων να φωτογραφισει!θα μαθουμε τις λεπτομερειες σημερα.

Το αλλο ειναι οτι εγω εχω δυστυχως αποκτησει σοβαρη αλλεργια στην υγρασια και στο τσιγαρο.Οπουδηποτε εχει αρκετο και απο τα 2, δεν μπορω να παρευρισκομαι.

Εμενα για να πω την αληθεια μου αρεσει το κεντρο.Ο λελουδας ωραιος αλλα πολυ τσιγαρο.

Επισης μου ειχε αρεσει μια φορα στην Αγια Παρασκευη που ειχαμε παει και ηταν πολυ ομορφα σε μια ταβερνα και ανετα.

Στο Χαιδαρι?

Νομιζω ανετους χωρους και να εχει επαρκη εξαερισμο.

Σας φιλω και μας λειπετε πολυ!!!

3 «Μου αρέσει»

κατανοητές οι αλλεργίες, όλοι αποφεύγουμε τσιγάρο και υγρασία έτσι κι αλλιώς. μήπως να κάνουμε την μάζωξη του δεκέμβρη στο νότιο ημισφαίριο που είναι καλοκαίρι;

1 «Μου αρέσει»

Επαναλαμβάνω ότι πριν σιγουρευτούν οι συμμετοχές, είναι εντελώς πρόωρο να συζητάμε για το πότε και το πού θα πάμε. Το αν κάπου θα πάμε, προέχει. Αυτή τη στιγμή έχω δύο δεσμευτικές συμμετοχές (του Μάριου και της αφεντομουτσουνάρας μου) και δύο υπό προϋποθέσεις (Λαμπρινής και Γιώργου). Δεν υπάρχει λοιπόν ακόμα τίποτα σίγουρο, σε ό,τι αφορά το αν, το πότε και το πού.

Πολύ ωραία ιδέα Νικόλα, το μόνο που χρειαζόμαστε ακόμα είναι η εξεύρεση χορηγού για το ταξίδι :smile: .

2 «Μου αρέσει»

Καλο μηνα!
Προτεινω την ταβερνα στην Αγια Παρασκευη που ειχαμε παει!Ειναι και μεγαλη ή Χαιδαρι ή Σβουρες χαχα
Απο 17/12 ειμαστε ελευθεροι και ωραιοι

2 «Μου αρέσει»

ποιά εννοείς; ελπίζω όχι τον κολοβό! ο κορομηλάς ήταν λίγο ψυχρός σαν χώρος…

Λαμπρινή μου, περίμενε πρώτα να δούμε πόσοι θα είμαστε και, ανάλογα, κανονίζουμε και το χώρο. Αν έρθετε κι εσείς (περιμένω δεσμευτικό μήνυμα, είπαμε!) θα γίνουμε 4. Δεν φτάνει….

1 «Μου αρέσει»

πολυ σωστα Νικο μου.
Ναι ο Κορομηλας οντως ηταν λιγο ψυχρος.
Με τιποτα Κολοβο.

Περιμενουμε νεα!
Ημερομηνια εχουμε βρει?

Η συνάντηση έχει προταθεί για Παρασκευή, 28 / 12 /.

1 «Μου αρέσει»

Λυπαμαι, εμεις δε θα μπορεσουμε γιατι ο Γιωργος και εγω δουλευουμε(φωτογραφηση) για ενα γαμο Αφρικανων!
θα ερθουμε πιστευω αν δεν ειμαστε λιωμα σε αυτο που κανονιζετε 16/12.
σας φιλουμε!

2 «Μου αρέσει»

Εγώ εάν αντιπροτείνω να γίνει η συνάντηση στις 27/12 (ημέρα Πέμπτη) μήπως θα βόλευε καλύτερα και άλλους;

Να το δούμε κι αυτό.
Μπορεί να βολεύει πολλούς.

1 «Μου αρέσει»

Eγώ μπορώ και τις δύο μέρες!!

1 «Μου αρέσει»

και εγω μπορώ είτε Πέμπτη 27 είτε Παρασκευή 28

1 «Μου αρέσει»

κι εμένα το ίδιο μου κάνει μέχρι στιγμής.

Για να (συν)αποφασίσουμε την ημερομηνία, μπορούμε να ψηφίσουμε τις ημερομηνίες που είμαστε διαθέσιμοι στην παρακάτω ψηφοφορία.

Μπορείτε να επιλέξετε μία ή και περισσότερες ημερομηνίες όπου θα είστε διαθέσιμοι και μετά θα επιλέξουμε αυτήν όπου ήταν οι περισσότεροι διαθέσιμοι.

(η ψηφοφορία είναι στο παρακάτω μήνυμά μου)

να την κάνουμε προχτές που γιόρταζα; χρήστο διόρθωσε τις ημερομηνίες του γενάρη!
προτείνω να αφήσουμε τα σάββατα εκτός, όπως κάνουμε πάντα. συνήθως υπάρχουν μπόλικες κοινωνικές υποχρεώσεις, πχ εγώ δουλεύω στις 5/1.

Ανοίγω εδώ την ψηφοφορία ξανά με τις σωστές επιλογές.

  • Πέμπτη 27/12
  • Παρασκευή 28/12
  • Σάββατο 29/12
  • Κυριακή 30/12
  • Τετάρτη 2/1
  • Πέμπτη 3/1
  • Παρασκευή 4/1
  • Σάββατο 5/1
  • Κυριακή 6/1

0 ψηφοφόροι

@admin @pantelinoux @liga_rosa αν μπορείτε ψηφίστε ξανά εδώ. :slight_smile:

4 «Μου αρέσει»

27/12 ειναι καλυτερα και για εμας

Μιας και οι 11 από τους 13 που έχουν ψηφίσει μέχρι στιγμής προτείνουν Πέμπτη 27/12, με την επόμενη δυνατή ημερομηνία να είναι Παρασκευή 28/12 με ψήφους 7 από τους 13, μήπως θα έπρεπε να ψάχνουμε για μέρος ; Μεσολαβούν Χριστούγεννα επομένως είναι καλό να κλείσουμε το μέρος πριν το τέλος της εβδομάδας.

3 «Μου αρέσει»

Προτείνω το μαγαζί που παίζει ο Άλκης ο Μαύρος στους Αγίους Αναργύρους (δεν θυμάμαι το όνομα). Σίγουρο και πάντοτε φιλόξενο!!
Αρκεί να είμαστε σίγουροι ότι την Πέμπτη δεν παίζουν!

1 «Μου αρέσει»