ΣΤΕΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ

(ΤΟΛΗΣ ΣΚΕΤΟΣ) #1

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΣΤΕΚΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΙ ΑΦΟΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΞΗΝΤΑΡΗΣ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Κ ΚΑΛΑ ΓΛΕΝΤΙΑ

Μπες στο aptaliko.gr και διάλεξε μέρα και μουσικούς της προτίμησής σου… Υπάρχουν ταβερνάκια χωρίς μικρόφωνα και σχετικά καλές τιμές. Απλά, λόγω γιορτών, μπορεί να υπάρχουν αλλαγές, οπότε… ας ενημερώσουν οι φίλοι που γνωρίζουν περισσότερα και… ναι δεν είναι διαφήμιση να μας πουν τα μέλη μας πού παίζουν πχ liga rosa, theodon klp… , οπότε είναι σίγουρο το ρεπερτόριο, αλλά και να μην είναι… μας το φτιάχνουνε… (χα, χα…).

(Νίκος Σαρηγιάννης) #3

γειά σου πέλη μερακλού! αφού το ξέρεις πως ό,τι αξίζει το ανεβάζω εδώ στο φόρουμ (και στο απτάλικο).
φίλε τόλη, προτιμάς ρεμπετάδικο με πίστα και ποτά, θες ταβέρνα με φαί και κρασί, ή προτιμάς χαλαρό μεζεδοπωλείο χωρίς μικρόφωνα;

(ΤΟΛΗΣ ΣΚΕΤΟΣ) #4

ΔΕΝ ΓΥΡΕΥΩ ΠΟΛΛΑ,ΓΝΗΣΙΟ ΚΑΛΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΡΑΣΙ…ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

(Νίκος Σαρηγιάννης) #5

δεν ξέρω αν το είδες στο απτάλικο, σήμερα στο περιστέρι παίζει ο ξηντάρης που έψαχνες!

Επίσης παίζει και ανήμερα Πρωτοχρονιάς στο Πέραν με το “γνωστό” σχήμα (για τον φετινό χειμώνα):