ρεμπετικα τραγουδακια

(νικος χιος) #1

μια ωραια σελιδουλα που μπορεις να κατεβασεις “χασικλιδικα” τραγουδακια:)

http://www.spectacularopticals.com/Hashish.html
http://www.spectacularopticals.com/DOM1.html

εχει κανεις στα υποψην του κατι αλλο παρομοιο???

(ikarus260) #2

το rebetiko.sealabs.net έχει τα πάντα

(νικος χιος) #3

το μονο ειναι οτι δεν ενγραφονται νεα μελοι κι αυτο ειναι μεγαλο προβλημα κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ειχε λυθει αυτο το θεμα και να ηταν ανοιχτο στο κοινο.ειναι κριμα νεοσ κοσμοσ που δεν γνωριζε το sealabs και θελει να ασχοληθει λιγο με το ρεμπετικο παραπανω να μην εχει προσβαση σ αυτο τον θησαυρο:106:

(ikarus260) #4

Ναι έχω γνώση επί του θέματος. Ο σέρβερ έχει υπερφορτωθεί και δεν αντέχει άλλο φόρτο γι αυτό έχει παγώσει το θέμα των καινούργιων μελών και άγνωστο πότε θα ξανανοίξει. Σίγουρα είναι πρόβλημα, αλλά θέλει και πολλή δουλειά για να το φτιάξουνε και δεν έχουνε χρόνο

(νικος χιος) #5

εστω κατι να γινοταν με ενα username (κοινο ασ πουμε) που να μπορουσαν να μπουν ατομα που δεν ειναι μελοι.τι να πω δεν ξερω σιγουρα δεν θα ειναι εστι απλα τα πραγματα…

(ikarus260) #6

δυστυχώς νίκο ο server δεν αντέχει άλλο, ούτως η άλλως τα download που μπορείς να κατεβάσεις έχουν κατέβει σε 10 μου φαίνεται την ώρα, πρέπει να βάλουνε έναν μεγαλύτερο, αλλά φυσικά θέλει άλλη διαδικασία, και το σιτε αναγκαστικά θα κλείσει πάλι για λίγο καιρό, και ήδη έγιναν πολλά παράπονα που έκλεισε για κάποιο διάστημα

(mhtgeo) #7

πολυ ωραια φιλε μου

(Κώστας Παναγιωτακόπουλος) #8

Μπορείς να δώσεις το e-mail σου και να σου ανοιξουν ενα λογαριασμό! Εγώ έτσι έκανα ! [email protected].
Στο μήνυμά σας θα γράφετε επιθυμητό username και password. Μετά από περίπου δυο εβδομάδες μου στείλανε το username και to password! :088:

Αν διαβασεις την κεντρικη σελιδα του sealab,
θα δεις οτι εχουν επαναφερει τον παραδοσιακο
τροπο εγγραφης,για λιγες μερες.Απλα πρεπει να
εχεις υπομονη μεχρι να ενεργοποιηθει η εγγραφη.
Φωτης

(ΙΑΣΩΝΑΣ) #10

Γεια σας παιδια,ειχα μαλλον τυχη και γραφτηκα στο sealab στις 28-1-08 αλλα τα νεα του αν διαβασατε ειναι ασχημα,τα παιδια κουραστηκαν,και ο server δεν αντεχει αλλο…Κριμα γιατι ειναι μια οαση στην ερημο για το ρεμπετικο-παραδοσιακο τραγουδι.