Παρτιτούρες

παρτιτούρες

(system) #1

Καλησπερα! Μηπως εχει καποιος σε παρτιτουρα το αγαλμα? Αν ναι μπορει νa μου το στειλει με e-mail? Το e-mail μου ειναι [email protected]

(system) #2

kalispera,
psaxno edo kai poli kairo to “pou ise thanasi” tou zampeta, se partitoura. an to exei kapios kai mporei na mou to email tha itan poli efxaristo.

email: [email protected]

efxaristo

(system) #3

ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΑ!!!

(doctor_7) #4

Να τολμήσω να το ζητήσω κι εγώ;

Υ.Γ. Ένας άλλος φίλος από Αυστραλία μου είχε στείλει άλλα 2 τραγούδια μέσω μέιλ, αλλά λόγω “ίωσης” του pc έκανα φορμάτ και τα έχασα…μαζί με αυτά και το μέιλ του…αν το δει το post μου ας μου στείλει, να τον αποθηκεύσω…!

Θεεενξ!

(system) #5

Τι θελεις? το ΑΓΑΛΜΑ?

(doctor_7) #6

Αν υπάρχει… :)))

(system) #7

το εστειλα!!!

(doctor_7) #8

1000 ευχαριστώ!

(system) #9

Re magkes mhpws yparxei to <<badizw>>? An nai tha hthela na mou to steilete sto e-mail: [email protected]

(system) #10

ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΤΙΤΟΥΡΕΣ ΤΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

(system) #11

ego paidia kainourgios eimai se afta tora matheno tis notes kai tha ithela kati partitoures oti kai na einai.Efxaristo opios mporei na mou steilei tipota as apantisei

(system) #12

Γεια χαρά σε όλους, παίζω κιθάρα και είμαι καινούριος στο τρίχορδο και ψάχνω παρτιτούρες, ρεμπέτικα και σχετικά εύκολα κομμάτια, Βαμβακάρη, Τσιτσάνη , Μπάτη κλπ για να κάνω μια αρχή.
Ότι μπορείτε στείλτε, [email protected] ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Είναι εύκολο το τρίχορδο για ένα κιθαρίστα που δεν έχει συνηθίσει το ΡΕ-ΛΑ-ΡΕ ?

(system) #13

καλημερα παιδια,μηπως εχει καποιος παρτιτουρα την φλογα του χιωτη?ευχαριστω προκαταβολικα!!το email μου ειναι [email protected]

(system) #14

Χρήστο, καλωσόρισες κι επίσημα στη Ρεμπέτικη παρέα.

Θα σε συμβούλευα να ρωτήσεις κι άλλο κόσμο. Υπάρχουν πολύ καλοί μουσικοί εδώ μέσα.

Πάνος

(system) #15

Γεια σας και από μένα… Παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό το forum και θα ήθελα να ζητήσω και γω μια παρτιτούρα για τετράχορδο μπουζούκι και συγκεκριμένα το «το βουνό» μιας και δεν έχω καταφέρει να το βρω πουθενά. Αποφάσισα ξέρετε και γω τώρα στα γεράματα (36 ετών) να μάθω μπουζούκι μιας και ήταν το μεγάλο μου απωθημένο. Και μπήκα εδώ 8 μήνες στα βαθιά κάνοντας ιδιαίτερα μαθήματα με δάσκαλο από Ωδείο νότες κτλ. Σας ευχαριστώ πολύ. Αν το έχει κάποιος παρακαλώ ας το στείλει στο [email protected]

(system) #16

Γεια σας παιδιά! Είμαι νέοπας εδώ και θα ήθελα να ζητήσω το “Που 'σαι Θανάση” κι εγώ σε παρτιτούρα αν γίνετε. Το mail μου είναι [email protected] . Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικός.

(apollon1) #17

giasas tha ithela kai ego tho agalma
[email protected]
euxaristo giasas

(pampal) #18

Γεια σας παιδιά. Πήρα απόφαση στα 38 μου να ασχοληθω με το μπουζούκι και είμαι και καινούργιος στο forum. Θα ήθελα αν ειναι δυνατόν την παρτιτούρα απο το που είσαι θανάση. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Το email μου είναι [email protected]

Αλέξανδρος

(tsiouflaw) #19

Γειά σε όλους!
Αν προμηθεύετε με παρτιτουρες, θα ήθελα το
“που 'σαι Θανάση”
“Όταν τα βράδια μες στα κέντρα σε πηγαίνω”
και γενικότερα ό,τι προαιρείσθε.
Ευχαριστώ

(Kostas(tm)) #20

Προς όλους τους φίλους που ζητάνε παρτιτούρες κ.λπ.

Παρτιτούρες, mp3 και όσα αγαθά προστατεύονται από το νόμο περί πνευματικής ιδιοκτησίας, ούτε διατίθενται ούτε επιτρέπεται να αναζητούνται μέσω του forum.

Οχι διότι είμαστε υστερικοί με τη νομιμότητα.
Αλλά διότι το forum έχει ηλικία 10 ετών και δεν έχει φάει ακόμα ούτε ένα εξώδικο.
Και λέμε να συνεχίσουμε έτσι.
:slight_smile: