Παρτιτούρες για τραγούδια του Πάνου Γαβαλά

παρτιτούρες
γαβαλάς

(elanastasiou) #1

Μήπως γνωρίζει κανείς που υπάρχουν παρτιτούρες για τραγούδια του Πάνου Γαβαλά
Ψάχνω παρτιτούρες για επιτυχίες του Γαβαλά με διάφορους συνθέτες όπως του Βασιλειάδη.
Αν γνωρίζει κάποιος κάποιο κατάστημα ή κάποια βιβλιοθήκη που να έχει κάτι σχετικό
όπως: Πληροφορίες Κακές, Φύγε κι άσε με, Γλυκέ μου τύρανε, μην μελαγχολείς, δεν με πονάς, δοκιμασία, εγώ είμαι ένα παλιόπαιδο κ.α.

(ikarus260) #2

Φίλε καλημέρα. Βασικά, αν θες οποιαδήποτε παρτιτούρα, έχω γύρω στις 1000 με 1500, χειρόγραφες, αλλά πολύ καλογραμμένες. Γαβαλά πρέπει να χω καμιά 10ρια με 20 παρτιτούρες. Το κακό είναι ότι έχω βάλει τα windows vista και δεν μου υποστηρίζουν το σκάννερ για να στις στείλω μέσω e-mail. Αν μπορεί να μου προτείνει κάποιος από που μπορώ να κατεβάσω drivers για τον εκτυπωτή HP 6310, κάτι θα μπορούσα να κάνω.

(Kostas(tm)) #3

HP Officejet 6310 All-in-One

Microsoft Windows Vista

Microsoft Windows Vista (64-bit)

(ελπίζω να έχεις γερή σύνδεση γιατί είναι 165 ΜΒ !!!)

(ikarus260) #4

Σε ευχαριστώ πολύ Κωστή, παρ όλο που είναι μεγάλο αρχείο, πιστεύω σε μισή ώρα θα κατέβει, να σαι καλά γιατί μου έλυσες τα χέρια.

(Kostas(tm)) #5

Τα ίδια τραβάω κι εγώ με τα All-in-One κωλο-μηχανήματα της HP.
Και να μη ξεχάσεις το : “Critical update for networked products with Microsoft Vista operating system” !

(ikarus260) #6

εντάξει κωστή, παρ όλ αυτά, αποθηκεύτηκε και δουλεύει μια χαρά. Αλήθεια μπορώ να τις ανεβάσω στο άλμπουμ, για να υπάρχουν για όλον τον κόσμο;

(ikarus260) #7

έχω και ρεμπέτικες παρτιτούρες, το λέω γιατί μπορεί να ενδιαφέρει κάποια παιδιά από εδώ. Αν γίνεται, please, πες μου και τον τρόπο που τις ανεβάζουμε. Ευχαριστώ πολύ

(Kostas(tm)) #8

Μίλα με τον webmastora:
wembaster(παπακι)klika.gr

(gascoin) #9

Αν μου επιτρέπετε να πω μία γνώμη…
Μπορείς φίλε μου, αν έχεις αρκετά γρήγορη σύνδεση (adsl), να τα ανεβάζεις στο rapidshare.com που σου δίνει 100Mb μέγιστο χώρο (σε ένα αρχείο).