Παναγιώτης Αστεριάδης: Τα Παντελόνια είναι περίεργα ρούχα (2008)

Την Παρασκευή 28/3/2008 στον 902 TV, στην εκπομπή “Τα παντελόνια είναι περίεργα ρούχα” ο Πάρης Μήτσου έχει καλεσμένο τον Παναγιώτη Αστεριάδη σε ένα αφιέρωμα στον Γιώργο Ζαμπέτα! Ώρα 9:30! Αυτές είναι εκπομπές:109:!!!

Τί παίχτης! Εύγε. Το ‘να καλύτερο απ τ’ άλλο. Παίζει κάπου τώρα;

ΥΓ: Θυμήθηκα εκείνη τη φοβερή νύχτα (χίκ) στην άλλη σκάλα που Αστεριάδης και Καλαφάτης μας απογείωσαν…

ΥΓ2: Μιά “αθώα” παρατήρηση: Μου φαίνεται ή ο Αστεριάδης παίζει με τα δεξιά δάχτυλα και όχι με τον καρπό; Δηλαδή παίζει λάθος;

Παντρεύτηκε προχθές!
Οπότε μάλλον αυτές τις μέρες παίζει με άλλα …πράγματα.

Να ζήσει (και σιδεροκέφαλος)

νομίζω ότι το ίδιο …λάθος έκανε και ο Ζαμπέτας

Μάλλον αυτό λείπει στις μέρες μας από τον ήχο του μπουζουκιού: όλοι (ή σχεδόν όλοι) παίζουμε με τον ίδιο τρόπο που εδραιώθηκε από ποιούς; (έλα ντε!) χωρίς το ύφος και το χρώμα της πεννιάς των παλαιοτέρων.

Δείτε κι άλλα νέα βίντεο που’χει ανεβάσει ο Μαχαίρας…

Καταρχήν ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λογια… σκεφτομαι που λες να αλλάξω κι εγώ. Τώρα μελετάω σπίτι να παίζω πιό πολύ με το καρπό αλλά, πιστεψέ με, κερδίζεις ταχύτητα αλλά χάνεις σε ποιότητα ήχου. Φυσικά καλό είναι να είσαι παντός καιρού!

το ψευδώνυμό μου είναι μαχαιράς

Καλώς όρισες Παναγιώτη παιχταρά!

Μ’ αρέσει πολύ που δουλεύεις τον καρπό ρε φίλε! Τί να πούμε εμείς; :230:

Τις τελευταίες μέρες αποφάσισα κι εγώ να δουλέψω τον καρπό.
Μέχρι στιγμής έχω φάει 3 κιλά μήλα, 5 κιλά πορτοκάλια, δύο κιλά αχλάδια, ενώ παλεύω και δύσκολες ασκήσεις με ακτινίδια.

Κανείς δεν απαγορεύει οι ασκήσεις καρπού να είναι εν ξηρώ. Μισό κιλό φυστίκια, λοιπόν, και καθαρίζεις. Χρόνος καταβροχθίσματος 10 λεπτά.