Ο Θύμιος Στουραΐτης στον 902 T.V (2008)

Παιδιά, επιτέλους!!!:088:Μόλις διάβασα στο www.diktiopm.gr ότι την Παρασκευή, 21/03/2008 στις 21.30 στην εκπομπή “Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα” με παρουσιαστή τον Πάρη Μήτσου και σχολιαστή τον Άρη Νικολαΐδη, θα είναι καλεσμένος ο Θύμιος Στουραίτης.:246: Προβλέπω ότι όλοι οι ρεμπέτες του ντουνιά θα είναι παρόντες!!!

Μπραβο Μαρία

Νασαι καλα που μας ενημερωσες. Αυτες οι εκπομπες δεν πρεπει να χανονται

Ισχύει;

Αν ναί κερνάω ένα πλήρες (όπως το εννοεί ο καθένας) μεσημεριανό στη ταβέρνα του Λιάμη, σ’ όποιο καλόπαιδο μπορέσει να το γράψει σε βίντεο ή dvd…:107::247:

ΥΓ: …θα είναι κι εκείνο το βρωμο-celebrity ο Άρης…

Ισαάκ πρόσεχε, παίζεις με τη φωτιά. Να λες πάλι καλά που δεν πιάνω 902 εδώ πάνω… :092:

Ισαακ ,μαλλον θα την γραψω εγω!!!
μονο που δεν εχω καλο σημα

Ευτυχώς έπαρχοι και ο θυμιιαρας ακόμη !!! να ανοίξουνε τα μάτια τους πολύ και διάφορη << μουσικοί>> επαγγελματίες!!
Δεν υπάρχουν μόνο τα λεφτά….
Υπάρχει και η ψυχή

Ο τύπος έπαιξε μέχρι και Αντώνη Βαρδή με τον δικό του ξεχωριστό τρόπο!!! :109::109::109:Γειά σου ρε Θύμιο!!!

Αν το βάλει επανάληψη,και το πάρι χαμπαρι κανείς απ την παρέα…χτυπηστε κουδούνι!!!
Ήθελα να το βαλω να γράφει…στη μια συχνοτητα δεν έχω ήχο…στην αλλη δεν έχω εικόνα,και ο ήχος βγαινει σαν ηχογράφιση του 30…με παραμόρφωση

Να πω κι εγώ ότι ήταν μια πολύ καλή εκπομπή, με τρελά παιξίματα και ωραία τραγούδια (Χιώτη, Μάρκο, Νταλγκά).

πεστε ότι κάποιος το έγραψε ρε παιδιά; Ανεβάστε κάτι στο youtube να κάνουμε κέφι!:241:

Ισαακ εγραψα 2 τραγουδια αλλα δεν εχει καλο σημα!!!
τι να κανω να το ανεβασω???

Ανέβασε τα φίλε Γιώργο έτσι κι αλλιώς!Όπως και να είναι αξίζει τον κόπο:109:

Γιώργο,

εγώ τη βρήκα την εκπομπή, αλλά ανέβασε τα για την παρέα…

3 μερες προσπαθω,αλλα εχω προβλημα με την συνδεση,συνεχεια διακοπες…
που θα παει??? θα ανεβουν!!!

http://www.youtube.com/v/u9_3hk8Erdg

Αύριο στις πεντέμιση ο Θύμιος σε επανάληψη…

κι οτι δανίστηκα την κασέτα για να το δω το σκ!
ευχαριστούμε Δάνο για την ενημέρωση!