Ο Θύμιος Στουραΐτης στον 902 T.V.

(Μαρία) #1

Παιδιά, επιτέλους!!!:088:Μόλις διάβασα στο www.diktiopm.gr ότι την Παρασκευή, 21/03/2008 στις 21.30 στην εκπομπή “Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα” με παρουσιαστή τον Πάρη Μήτσου και σχολιαστή τον Άρη Νικολαΐδη, θα είναι καλεσμένος ο Θύμιος Στουραίτης.:246: Προβλέπω ότι όλοι οι ρεμπέτες του ντουνιά θα είναι παρόντες!!!

(vik) #2

Μπραβο Μαρία

Νασαι καλα που μας ενημερωσες. Αυτες οι εκπομπες δεν πρεπει να χανονται

(Ισαάκ) #3

Ισχύει;

Αν ναί κερνάω ένα πλήρες (όπως το εννοεί ο καθένας) μεσημεριανό στη ταβέρνα του Λιάμη, σ’ όποιο καλόπαιδο μπορέσει να το γράψει σε βίντεο ή dvd…:107::247:

ΥΓ: …θα είναι κι εκείνο το βρωμο-celebrity ο Άρης…

(Πάνος Καραγιώργος) #4

Ισαάκ πρόσεχε, παίζεις με τη φωτιά. Να λες πάλι καλά που δεν πιάνω 902 εδώ πάνω… :092:

Ισαακ ,μαλλον θα την γραψω εγω!!!
μονο που δεν εχω καλο σημα

(aptalikon) #6

Ευτυχώς έπαρχοι και ο θυμιιαρας ακόμη !!! να ανοίξουνε τα μάτια τους πολύ και διάφορη << μουσικοί>> επαγγελματίες!!
Δεν υπάρχουν μόνο τα λεφτά….
Υπάρχει και η ψυχή

(Κώστας Παναγιωτακόπουλος) #7

Ο τύπος έπαιξε μέχρι και Αντώνη Βαρδή με τον δικό του ξεχωριστό τρόπο!!! :109::109::109:Γειά σου ρε Θύμιο!!!

(Ταξίμης) #8

Αν το βάλει επανάληψη,και το πάρι χαμπαρι κανείς απ την παρέα…χτυπηστε κουδούνι!!!
Ήθελα να το βαλω να γράφει…στη μια συχνοτητα δεν έχω ήχο…στην αλλη δεν έχω εικόνα,και ο ήχος βγαινει σαν ηχογράφιση του 30…με παραμόρφωση

Να πω κι εγώ ότι ήταν μια πολύ καλή εκπομπή, με τρελά παιξίματα και ωραία τραγούδια (Χιώτη, Μάρκο, Νταλγκά).

(Ισαάκ) #10

πεστε ότι κάποιος το έγραψε ρε παιδιά; Ανεβάστε κάτι στο youtube να κάνουμε κέφι!:241:

Ισαακ εγραψα 2 τραγουδια αλλα δεν εχει καλο σημα!!!
τι να κανω να το ανεβασω???

(Ταξίμης) #12

Ανέβασε τα φίλε Γιώργο έτσι κι αλλιώς!Όπως και να είναι αξίζει τον κόπο:109:

(Ισαάκ) #13

Γιώργο,

εγώ τη βρήκα την εκπομπή, αλλά ανέβασε τα για την παρέα…

3 μερες προσπαθω,αλλα εχω προβλημα με την συνδεση,συνεχεια διακοπες…
που θα παει??? θα ανεβουν!!!

http://www.youtube.com/v/u9_3hk8Erdg

(Δανός) #16

Αύριο στις πεντέμιση ο Θύμιος σε επανάληψη…

(Ταξίμης) #17

κι οτι δανίστηκα την κασέτα για να το δω το σκ!
ευχαριστούμε Δάνο για την ενημέρωση!