Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ

Καλησπερα σε ολους.Αφου εντοπισα τις αλλαγες που επρεπε να γινουν κατασκευασα και τον δευτεροτοκο.Τον παραδιδω στα σχολια σας.
Φιλικα Πετρος.

Μπράβο Πέτρο!

Ευχαριστω babis.Παρεπιπτοντως υπαρχει κανενας απ’ την παρεα απο Θεσ/νικη που να ηθελε να τον τεσταρει.

Τι ωραιος τυπακος ειναι αυτος;…Φαινεται μικρος και φουλ φορτωμενος χωρις να ειναι ασχημος.
Μπροβο…:slight_smile:

κι εμενα μ αρεσει πολυ…Ετσι για να πουμε και κατι, εγω δεν θα εβαζα κλειδια κλειστου τυπου.Και παλι ομως…τα σπαει που λενε κι οι νεοτεροι

Ωραίος ειναι ,μπράβο, ταχύτατη βελτίωση.Πες μας αν θέλεις για τις αλλαγές που έκανες όπως λες.(εκτος απο τα κλειδιά)

Όμορφο οργανάκι… Με 'γεια!

Καλησπερα και καλη χρονια.Σχετικα με τις βελτιωσεις πρωτα απ’ ολα τον ελαφρυνα κατα πολυ γιατι ηταν βαρυς,κατα δευτερο αλλαξα λιγο την θεση των κλειδιων γιατι ηταν λιγο στριμωγμενα.Επισης εβαλα και τους τσαμπουκαδες στην σωστη τους θεση ελπιζω.
Ευχαριστω ολους για τις παρατηρησεις σας.
Φιλικα Πετρος.

βιντεακι θελουμε…:090:

Για να ανεβασω βιντεακι καποιος πρεπει να παιξει καποιες νοτες,εγω σιγουρα δεν ειμαι αυτος.
Φιλικα Πετρος

Εγώ πάλι πιστεύω πως κάποιος από Θεσαλλονίκη θα προσφερθεί να το δει από κοντά, ώστε να το ακούσουμε κι εμείς οι υπόλοιποι. Άλλωστε η παρέα είναι τόσο μεγάλη που σίγουρα κάποιος θα είναι εκεί κοντά σου!

φιλαρακια μουσικους δεν εχεις?βρες ενα φιλαρακι να παιξει και ανεβασε…