Μεζεδοπωλείο "ζούλα" στα εξάρχεια (2012-2013)

από αυτήν την κυριακή το μεσημέρι (και κάθε κυριακή) θα είμαστε με τον νικόλα τον τρελλάκια στο μεζεδοπωλείο “η ζούλα”! κωλέττη 5 στα εξάρχεια, ανάμεσα ζ.πηγής και μεσολογγίου. στις 3 ξεκινάμε, ελάτε από νωρίς -όπως πάντα θα υπάρχουν και εξτρά όργανα για όποιον θέλει!

Με το καλό μάγκες, καλές πενιές και καλά να τα περνάτε!

μια χαρά θα τα περάσουμε, κι αν μας έρθεις ακόμα καλύτερα! αν και ελπίζω να δουλεύεις κυριακάτικα.

ανεβαστε και και κανενα βιντεο για μας που δεν μενουμε Αθηνα…

Σωστοοος…κανα βιντεακι για μας τα επαρχιωτοπουλα!

“Γνωριζω” και τους δυο σας αλλα δε σας εχω σκουσει να παιζετε!

Μονο για ταξιδια δε μας ευνοει ο καιρος!

Αιντε και καλες πενιες!!!

Αυτά είναι τα καλά τα νέα …Καλή αρχή μάγκες !

Ολα θα γίνουν… Νικο θα φερω καμερα ετσι;

τί να σας πώ, δεν είμαι ούτε εγώ ούτε η παρέα μου υπέρ της βιντεοσκόπησης… ελάτε όσοι μπορείτε να γουστάρουμε επί τόπου, και με τους επαρχιώτες να βρεθούμε σε κανένα ταξιδάκι από κοντά!

ok θα σας “μελετησουμε” μονο απο κοντα… Δεκτόν :085:

για όσους χάσανε την πρεμιέρα, και αυτή την κυριακή (όπως κάθε κυριακή) με τον νικόλα στη “ζούλα”, λίγο πιο αργά -από τις έξι και μετά.

Γιώργη, που τα`κονόμησες αυτά τα καλά μπαρμπαλίκια που χορεύουν
και τον λα φουμέντο ; Θέλω κι εγώ !

καλησπερα. Συγνωμη για την καθυστερημενη απάντηση… ημουν εκτος και θα είμαι και την επόμενη βδομάδα…

στο google εγραψα emoticon free και μου εβγαλε πολλες σελίδες…
πχ
http://www.pic4ever.com/index.php
http://www.addemoticons.com/emoticons.html

ελπιζω να είναι καθαρες οι σελίδες…

κανετε copy paste το λινκ για φορουμ…
Ολα καλα; χαθηκαμε…


ρε σεις προσέχτε το κάπνισμα και τις τζάμπα φατσούλες. επικίνδυνα πράγματα. το κάπνισμα βλάφτει σοβαρά το πορτοφόλι σας και τέτοια σάιτ τον υπολογιστή σας.
είδες, σε προσέχω μην τυχόν και δεν έρθεις!

λοιπον την Κυριακή πηγα και ακουσα τους Νικολάδες…

  1. Πικινε καλο ήταν ρε το καφετζοργανακι… :088:

  2. Οι Νικολαδες δεν παιζονται… Δεν γραφω κατι αλλο. Απλα δεν παιζονται…

  3. Ωραίο ρεπερτόριο, τραγουδια που δυσκολα τα ακους αλλου…

  4. Το φαγητο φτηνο, το μαγαζί πολυ απλο, οπως πρεπει…

πραγματικα το ευχαριστηθηκα…

γειά σου γιώργο αβανταδόρε! καλά περάσαμε, νομίζω καλύτερα από τα συνέδρια κλπ, ε;
ωραία η κιθαρίτσα, ελπίζω να παίξουμε στην μάζωξη την παρασκευή και να μην λουφάρεις…

και αυτήν την κυριακή στη “ζούλα” με τον τρελλάκια, κρατάμε σταθερή την ώρα. από τις 6 και μετά, μην αργήσετε!

παίζει να ερθω παλι… :112:

παιδες πηγαίνετε και θα με θυμηθείτε… :084:

σώπα, προφταίνεις ακόμα νά’ρθεις από καλαμάτα!

Πράγματι βρε Νίκο είστε φοβερό δίδυμο οι δυό σας! Θα έρθουμε σίγουρα στη “Ζούλα”!!!

η φημη τους εχει φτασει μεχρι το εξωτερικο…Τυποι απο αλλες εποχες και τυχεροι αυτοι που μπορουν να τους απολαυσουν και να τους κερασουν (ενα μπουκαλι grappa)! αλλα για μας τους ατυχους, βρε παιδια, καντε μια εξαιρεση και σκεφτητε το για ενα skype conference…εστω και μονο ηχο…αλλα με εικονα μπετερ (:p) για να σας βλεπω να ταξιδευετε - και γω μαζι σας!