Μαζώξεις στην Θεσσαλονίκη & στην Β. Ελλάδα

θεσσαλονίκη

(koukidou) #481

Φίλε μου Χρήστο, η γνωστοποίηση της συνεύρεσης μας, έγινε και στα
μέλη της μουσικής ομάδας του Ρεμπέτικου Φόρουμ, στο Φέις Μπουκ…

Ευχόμαστε καλή επιτυχία και σ`ευχαριστούμε για τον χρόνο σου…

Άντε, με το καλό να μαζευτούμε !

Ωραία λοιπό θα τα πούμε όλοι μαζί την Κυριακή.

(ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΧΛ) #484

σε ποιον μπορω να δηλωσω συμετοχη ενα τηλεφωνο ρε παιδια
ειμαι εκτοσ θεσσαλονικης

(Τσουτσέκι) #485

Κυριακή λοιπόν !

Στεφανος Πεχλ στείλε π.μ. στον sofopc για να δηλώσεις συμμετοχή.

Στέφανε Πεχλ (και όποιος άλλος ενδιαφέρεται), μπορείς να στείλεις σε εμένα τη συμμετοχή σου.

Με την ευκαιρία να αναφέρω κάνα δυο πραγματάκια…

Τελικά φαίνεται ότι υπάρχει αρκετά μεγάλη συμμετοχή, ιδιαίτερα στη σελίδα του φόρουμ στο φεισμπουκ. Έτσι, θα σας ξαναπαρακαλέσω να ενημερώσετε για όποια αλλαγή προκύψει στα άτομα που έχετε δηλώσει. Υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να γεμίσουμε το μαγαζί, οπότε καλό είναι να ξέρουμε τι μας γίνεται…

Για όσους νηστεύουν, δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει ιδιαίτερη ποικιλία στα νηστίσιμα…Θα υπάρχει φαγητό, αλλά δυστυχώς όχι η ποικιλία που θα υπάρχει στα μη νηστίσιμα…

Συμπληρώνω…Συμμετοχή σε μένα ή στο φεισμπουκ (όχι και στα δύο!)

κατα 99% θα ερθουμε κι εμεις…γιαννης-μπαγλαμας…γιωργος-βιολι …θοδωρης-μπουζουκι…
ειδομεν…ελπιζω να ειμαστε καλα…

(ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΧΛ) #489

αγαπητε sofopc δυο θα
ειμαστε σιγουρα να μας υπολογιζεις

(koukidou) #490

Θοδωρή μου, οι ευχές μου για να έρθετε έπιασαν !!
Είμαι πολύ χαρούμενη που θα σμίξουμε πάλι !!

Αχ βρε Πελαγια…συνεχεια με την καλη κουβεντα εισαι…Σ’ ευχαριστουμε πολυ…
Μακαρι να κατσει καλα η κατασταση και να ερθουμε γιατι κι εγω θελω να ξεφυγω λιγο…
Σε διαφορετικη περιπτωση…δεν μπορει… θα σπασει ο διαολος το ποδαρι του και καπου θα βρεθουμε…

Χαίρομαι ιδιαίτερα που μαζευόμαστε!!! Και λέω μαζευόμαστε γιατί πολύ πιθανό να έρθω κι εγώ με ένα ακόμα άτομο!!! Κρατήστε δυο καρέκλες βρε παιδιά!!!
Θα χαρώ πολύ να σας δω όλους και όλες!!! :):107::090:

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχουμε πιάσει (μάλλον ξεπεράσει) τη χωρητικότητα του μαγαζιού. Υπάρχει η δυνατότητα για κάποια καρεκλάκια έξω, αν ο καιρός είναι καλός, αλλά τότε δεν θα μπορέσουμε να είμαστε συγκεντρωμένοι όπως αρχικά φανταζόμουν. Λυπάμαι για αυτό, αλλά δεν φαινόταν ότι θα υπάρξει τόσο μεγάλη συμμετοχή!

Gilles, προσθέτω 2 άτομα, απλά ενημέρωσε μας για το αν τελικά θα έρθετε ή όχι…

Επίσης, θα παρακαλούσα να τηρήσουμε όλοι τον αριθμό που έχουμε δηλώσει ή να υπάρξει επικοινωνία μαζί μου, για τη διαθεσιμότητα… Υπάρχει, πραγματικά, κίνδυνος να μην χωράμε και θα είναι πολύ κρίμα…

(λευτερης 73) #494

Χρήστο εμένα δεν με ξεχασες έτσι ?Δύο άτομα. Ευχαριστώ.

(koukidou) #495

Φίλες και φίλοι, έχουμε πληρότητα, οπότε μη δηλώνετε άλλα άτομα,
εκτός κι αν θέλετε να είστε έξω από το “Καταφύγιο”, σε στρογγυλά τραπεζάκια…

Αν με ευθύνη σας, θέλετε κάτι τέτοιο, κανένα απολύτως πρόβλημα, " [i]Ὡς εὖ παρέστητε "

Καλή αντάμωση λοιπόν !!
[/i]

Λευτέρη , εννοείται ότι δεν σε ξέχασα . Όσοι έχετε δηλώσει είστε καταγεγραμμένοι ! Απλά τονίζουμε το θέμα της πληρότητας , μη τυχόν και καταληξει κανείς όρθιος, νηστικός και παραπονεμένος !

Αγαπητοί φίλοι, πολύ χαίρομαι που θα κάνετε μια σούπερ μάζωξη με μεγάλη συμμετοχή!!! Καλά να περάσετε!!!

(Νίκος Σαρηγιάννης) #498

κι εγώ χαίρομαι τις μαζώξεις των βορείων! μην ανησυχείτε για την πληρότητα, κι εμείς τον φλεβάρη βρεθήκαμε 35 άτομα σε χώρο μαγαζιού που χωρούσε καμιά 25αριά, αλλά την βολέψαμε. όλοι οι καλοί χωράνε!
καλά θα περάσετε!!!

(koukidou) #499

Μπάμπη και liga rosa,

ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας… είθε να περάσουμε τέλεια !!

(Κώστας Παναγιωτακόπουλος) #500

Καλά να περάσετε και από μένα συμφορουμίτες!!! Πάντα τέτοια!!!