ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ

[b]Γειά και χαρά σας.
Είμαι νέος στο forum.
Τα εύσημα για την ωραία ατμόσφαιρα και το περιβάλλον.
Ψάχνω δυό κομμάτια του Πάνου Μιχαλόπουλου…
Η ιστορία έχει ως εξής: Εχω ένα blog και έκανα ένα αφιέρωμα στον προσωπικό μου φίλο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ Παναγιώτη.Είχα προσωπική σχέση μαζί του από το 1981, όταν δούλευε στο κέντρο “Λουζιτάνια”…

Ανέβασα τρία από τα καλύτερα κομμάτια του(για μένα).
1.Λειώνει η καρδιά σαν το κερί.
2.Απο βουνό κι από γκρεμό.
3.Στο πιο ψηλότερο βουνό.

Αυτά ανέβηκαν από το YouTube.
Oμως τα παιδιά που έκαναν Upload τα δύο πρώτα κομμάτια, τα απέσυραν κατόπιν, χωρίς τον λόγο να γνωρίζω.

Αποτέλεσμα ήταν να “κρεμάσει”, η ανάρτησή μου.

Μπορεί κάποιος να δώσει URL,για αυτά τα δύο κομμάτια?

Eυχαριστώ εκ των προτέρων…

[/b]

Πιστεύω να είναι αυτά:
Λειώνει η καρδιά σαν το κερί:

Απο βουνό κι από γκρεμό:

[b]Παλήκαρε ευχαριστώ σε, από καρδιάς.
ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΣ…ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ…ΕΨΑΧΝΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ ΤΙΠΟΤΑ.

[/b]Eπίσης έχω κάνει και σε σένα μιά αφιέρωση, για την συνδρομή σου!!!
[b]
Πάρε και ένα link, ρίξε μια μια ματιά και μετά αν θες φεύγεις.

[/b]

Σωστά ειναι και τα 2 βίντεο απλά έγραψα λάθος του τίτλους των τραγουδιών :slight_smile:

Ελήφθη και κατενοήθη το μήνυμά σου Mixalisz.
Eίσαι Α!

Φίλε fondoll, εαν είδα σωστά, to site που παραθέτεις έχει αγκυλωτούς σταυρούς και προπαγάνδα της Χρυσής Αυγής. Οι ιδεολογικές πεποιθήσεις σου σου ανήκουν και είναι σεβαστές, από εμένα τουλάχιστον.

Το Ρεμπέτικο Φόρουμ όμως, με κανέναν τρόπο, άμεσο ή έμμεσο, δεν αποτελεί μέσο διάδοσης αυτών, σε παρακαλώ, να το έχεις υπόψη σου

Y.Γ. Η υπόδειξη αυτή ισχύει και για τα υπόλοιπα κόμματα. Δεν διαφημίζουμε ούτε προωθούμε κανέναν κομματικό μηχανισμό.

[b]To blog παρουσιάζει θέματα, κοινωνικά, φιλοσοφικά και πολιτικά.
Σε καμία πολιτική παράταξη δεν υπάγετε. Πολλές απόψεις, θέσεις και ιδεολογίες, με βρίσκουν σύμφωνο, γι’αυτό και τις δημοσιεύω.
Το link, το έδωσα στον φίλο για να δει την συγκεκριμένη ανάρτηση με τίτλο ‘ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΟ’ και θεώρησα σκόπιμο να την αφιερώσω και σ’αυτόν, επειδή βοήθησε. Πάντα με καλή πρόθεση.
Eίναι πασιφανές, ότι το forum αυτό δεν ασχολείται με την πολιτική.
Το θέμα που ανέβασα δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με την πολιτική–ούτε κατά διάνοια–.
Θέμα προπαγάνδας δεν τίθεται, λοιπόν.

Φιλικά.

[/b]