Καλή Χρονιά (2009)

Με Υγεία και κάθε Ευτυχία σε όλες τις φίλες και τους φίλους του φόρουμ να μας “μπεί” το νέο έτος.

Κάθε επιθυμία μας να πραγματοποιηθεί και να’ ναι μιά χρονιά γεμάτη χαμόγελα και χαρά. :slight_smile:

Μακάρι Ισαάκ να πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές και να ξεχάσουμε γρήγορα το 8 γιάντα ακόμα το φυσάμε και δεν κρυώνει το άτιμο (άσε που άφησε και ένα γλυκό τσούξιμο…γκουχ γκουχ τέλος πάντων)

Καλη χρονιά και απο μένα και ευχές πολλές απο την παγωμένη Γερμανία…

Νίκος

Καλή χρονιά κι από εμένα σε όλους με υγεία. Μιας και το 2009 οι ειδικοί προβλέπουν όυι θα πέσει ύφεση στα στομάχια μας, είναι ευκαιρία να ταϊσουμε καλά τις ψυχές και τα μυαλά μας που δεν μασάνε από λιτότητες.:78:

Χρονια πολλα, καλη χρονια με υγεια και το 2009 να φερει καθε ευτυχια σε ολους.:043:

Αν δίνει ο Θεός ευχές
δεχτήτε και την δική μου.
Θεός δεν είμαι μα ότι πω
βγαίνει από την ψυχή μου.

Χρόνια καλά, αντε και πολλά. Καλή χρονιά το 2009. Υγεία σε όλους και ότι επιθυμεί ο καθένας ας το συναντήσει.

χρόνια πολλά και καλά παιδιά.Ότι επιθυμεί ο λκαθένας να το πάθει. Υγεία πρώτα και πάνω από όλα!:088:

Καλη χρονια σε οσους γουσταρουμε και αγαπαμε και μακαρι φετος να πιασουν τοπο τα σιχτιρισματα που εχω ριξει σε αυτους που δεν γουσταρω(και ειναι και αρκετοι, παναθεμα τους)

Καλή χρονιά!

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!

Καλη χρονια σε ολα τα παιδια του φορουμ και ολες οι ευχες που κανατε να ερθουν με το 2009

Καλή χρονιά και πάνω απ` όλα υγεία!!!

Ο νέος χρόνος που 'ρχεται χαρές πολλές να δώσει
κι αν μας τις στέρησε ο παλιός να μας τις συμπληρώσει!!! :063:

Καλή Χρονιά!
…τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμη!!!:089:

Καλή χρονιά!