Καινούργιο Μπουζούκι - xorxe

Καλημερα και χρονια πολλα.
Με χαρα σας παρουσιαζω το καινουργιο μου μπουζουκι.:slight_smile:

Το σκαφος ειναι απο κελεμπεκι και παλισανδρο,καπακι ελατο και τα κεντιματα ειναι ολα απο οστρακο.Ευχαριστω γαι την προσοχη σας.

Καλορίζικο και “χρυσοπαιγμένο” !!! :088::):110:

Καλορίζικο και καλόπαιχτο … Να το χαίρεσαι…

Καλοπαιχτο να ειναι φιλε μου. Απο που το αγορασες ? και ποια η τιμη του ? (αν βεβαια θες να απαντησεις)
Και παλι καλοριζικο

Όμορφο και ιδιαίτερο φίλε μου, από την κορυφή έως τα νύχια! Καλορίζικο, καλόπαιχτο και Ντούρο για μια ζωή! Γρήγορα ένα βιντεάκι με πενιές!
Αν το πλέρωνες σε δίευρα, πιστεύω θα γέμιζε όλο το σκάφος! χεχεχε!

φίλε πολύ όμορφο το οργανο
καλοριζικο και καλες πενιες
Ποιος ειναι ο κατασκευαστης του? Και αν γινεται να μας πεις τιμη … Γιατι ειδα πολλα οστρακα και εχω περιεργεια :slight_smile:
Και παλι καλοπαιχτο να ειναι…

Καταπληκτικό και πολύ ιδιαίτερες οι κλάρες στο μάνικο. Καλές πενιές

Η καλύτερη μέρα της ζωής είναι αυτή που αγοράζεις νέο μπουζούκι…Καλορίζικο ! Καλόπαιχτο !
Και σας δικά σας οι αμπούζουκοι…

Παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια.
Το μπουζουκι το εφτιαξα στον Βιτζιλεο στο Γαλατσι και μου κοστισε 2.600 euro.
Ειναι Αρκετα μπασο και πολυ μαλακο στο παιξμο του.

άντε, να το χαίρεσαι σε όμορφα γλέντια με καλή παρέα! και καλές δουλειές, πάει για μεροκάματο απ’ ό,τι φαίνεται…
το μπράτσο είναι κούφιο με δούγιες;

Ευχαριστω liga rosa,να σε καλα.Ναι ειναι κουφιο.

Καλόπαιχτο και καλά ,και ξεκούραστα νυχτοκάματα.

Χρησιμοποιώ το ήδη ανοικτό θέμα από τον φίλο xorxe, για να μην ανοίγουμε συνεχώς καινούργια θέματα με τον ίδιο τίτλο. Παρέλαβα χτες το μπουζούκι μου από τον Παναγιώτη Στάμκο. Τρεις μήνες περίμενα (τόσο μου είχε πει από την αρχή. 28 Απριλίου το παρήγγειλα, 27 Ιουνίου το πήρα στα χέρια μου). Το αποτέλεσμα ξεπέρασε τις προσδοκίες μου τόσο σε ήχο όσο και σε εμφάνιση. Βέβαια η εμφάνιση είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα (περισσότερο απ΄ότι ο ήχος).
Θα ήθελα λοιπόν μέσα από εδώ να εκφράσω δημόσια τις ευχαριστίες μου προς τον Παναγιώτη για την ποιότητα, τον επαγγελματισμό και την ανθρωπιά που ακόμα μια φορά επέδειξε.

Να 'σαι καλά να το χαίρεσαι. Καλές πενιές Μπάμπο.

Μπαμπο μου μεγιες να το χαιρεσαι καλοταξιδο. Βαλε καμια φωτογραφια να το δουμε!!

Ωραία λοιπόν. Ακούω (διαβάζω) εντυπώσεις.

Καλοπαιχτο φιλε μου!Πολυ ομορφο σκαφος.Μαονι ειναι?

Ευχαριστώ φίλε. Όχι, είναι τριανταφυλλιά.

Φίλε rinokere καλορίζικο και καλές πενιές. Μου άρεσε πάρα πολύ το μπουζούκι σου και επειδή είμαι στη διαδικασία έρευνας για αγορά ενός, θα ήθελα να μάθω, αν δεν είναι μυστικό, την τιμή του.
Σ’ ευχαριστώ.

Η τιμή του φίλε Κούρος είναι 1290 ευρώ!!! με σκληρή θήκη.