Δάσκαλος για τετράχορδο Αργος-Ναυπλιο

Καλημέρα!! Μόλις συνδέθηκα στο φόρουμ αν και το παρακολουθώ συχνά. Συγχωρέστε μου αν κάνω κάποιο λάθος σχετικά με το ποστ. Ενδιαφέρομαι για μαθήματα σε τετράχορδο μπουζούκι στην περιοχή του Άργους - Ναυπλίου και δεν γνωρίζω κάποιο δάσκαλο. Αν θα μπορούσε κάποιος που διαβάζει το σάιτ η κάποιος που γνωρίζει να με πληροφορήσει σχετικα. Να σημειώσω ότι δεν με ενδιαφέρουν τα μαθήματα μέσω skype. Ευχαριστώ!!

1 «Μου αρέσει»

Νομίζω στο Ναύπλιο κάνει μαθήματα ο κορυφαίος Βαγγέλης Τρίγκας

Γνωρίζω ότι ο κύριος Τριγκας κάνει μαθήματα στην περιοχή γιατί είναι και από το Άργος νομίζω. Σε μια προσπάθεια ομως να επικοινωνήσω μαζί του πριν λίγους μήνες, μέσω messenger , καθώς δεν έβρισκα κάποιο άλλο τρόπο επικοινωνίας μετά από ένα ευγενεστατο μύνημα ο κύριος Τριγκας δεν μου απάντησε ποτέ. Καταλαβαίνω πως μπορεί οι οποίες υποχρεώσεις του , να μην του το επέτρεψαν αλλά και εγώ δεν ήθελα να επιμείνω και να γίνω ενοχλητικος έτσι δεν προσπάθησα ξανά. Γι’αυτό ρώτησα εδώ μήπως κάποιος γνωρίζει κάποιον που δραστηριοποιείται στην περιοχή. Όπως και να 'χει σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!