Άρθρο για τα ντουζένια στην Κλίκα

Ποιος μπορεί να κάνει άλλη μια παλικαριά και να το ανεβάσει πάλι;
Δεν πρόλαβα γαμώτο! :106:
Ας το βάλει κάποιος φίλος στο γερμανικό rapidshare που λέει ο Αιγαίος.

Ελα φιλε μου!!!:089:

http://rapidshare.de/files/48703066/___________________NTOKO__MENTO________________________________________.mp3.html

Υπέροχο.Ρουφάω κάθε κάθε κουβέντα.Μπράβο ρε παιδιά που το κρύβατε;Να τι σου κάνει το φόρουμ!!!

Από ότι άκουσα το κομμάτι που ανέβηκε στο Γερμανικό Rapidshare είναι το πρώτο μέρος της συνέντευξης.
Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει και το δεύτερο κάπου, γιατί είναι ιδιαίτερα ενδιαφέρον.
Ευχαριστώ πολύ.

Υπάρχει και δεύτερη εκπομπή. Την ψάχνω και αν τα καταφέρω, θα δώ πώς μπορώ να την ανεβάσω γιατί δεν τα ξέρω εγώ αυτά…

http://rapidshare.de/files/48762417/_____3-02.mp3.html

πάρτε και την δεύτερη αφού είστε τόσο ανυπόμονοι !!:slight_smile:

Δεν ξέρω τι μπορεί να κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να το κατεβάσω:245: .

Οταν πατησεις το link, πηγαινε κατω δεξια και πατα εκει που λεει free.Οταν τελειωσει η αναποδη μετρηση,συμπληρωσε τα τρια γραμματα που σου δειχνει στο αδειο κουτακι και πατα download.:089:

Μπάμπη, αν θες, στείλε μου με PM τα link για rapidshare.COM

(ΑΚΥΡΟ - Χθες με ενημέρωσε με e-mail η rapidshare.com ότι τα links μένουν ζωντάνα για 60 μέρες και μετά διαγράφονται)

Εμένα πάλι μου έκανε εντύπωση η ευγένια της δημοσιογράφου.
Μαλλον πρέπει να ακούσουν αυτό και οι σημερινοί αστέρες της τηλεόρασης.

και τι γλυκιά φωνή! Πολύ θά΄θελα να ξέρω πως φαίνεται!

Η κυρία Σοφία Μιχαλίτση, επί πολλά χρόνια διευθύντρια του δεύτερου προγράμματος.

1 «Μου αρέσει»

Ο Μαρκος μιλαει για τα ντουζενια του, και τραγουδαει το ,καθε βραδακι τραγουδω!!!

1 «Μου αρέσει»

Γεια σου Ρε Κώστα ! Μας πλουτίζεις!! Ολα σου τα βίντεο είναι ένα κι ένα!:110:

http://rapidshare.com/files/336203142/NTOKO__MENTO_____________________.mp3.html

εδω ειναι το πρωτο μερος της συνεντευξης για οσους δεν το εχουν.:063:

Μόλις άκουσα την πρώτη εκπομπή.

Πώ ρε μάγκα! Τι μάθημα ήταν αυτό;

Ο Κηρομύτης:
α) Ξέρει να παίξει “παλιό” μπουζούκι με τα παλιά ντουζένια, και να βγάζει αυθεντικό μακαμίστικο παίξιμο που παραπέμπει σε σάζια και ταμπουράδες.
β) Ξέρει εξίσου καλά να παίξει “νεότερο” μπουζούκι σε ρε-λα-ρε (λες και δε θα 'ξερε! Κάτι σας είπα τώρα), με εξίσου αυθεντικό άκουσμα, πρίμα σεγκόντα και τέτοια.
γ) Ξέρει να μας εξηγήσει τι κάνει. Σπάνιο και ανεκτίμητο.
δ) Δεν τσιγκουνεύεται. Ακόμη πιο ανεκτίμητο.
Αυτοί είναι μαστόροι!..

Τρανές ευχαριστίες σε όσους το ανέβασαν και το ξαναανέβασαν.

Συμφωνώ απολύτως. Αλλά όχι μόνο η ευγένεια: ήξερε τι να ρωτήσει. Για σκέψου να ήταν καμία εξίσου σωστή και ευγενική, αλλά λιγότερο σχετική! Μπορεί να κόλωνε να του ζητήσει να κουρδίσει εκεί ον αιρ, και τότε κλάφ’ τα.

ξανα παρακαλω γιατι τελειωσε;

PLZ κάποιος να το κάνει upload και θα το ανεβάσω σε σταθερή τοποθεσία

Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΕΡΟΜΥΤΗΣ

1 «Μου αρέσει»

Μπραβο φιλε που το ανεβασες στο youtube ειναι ενα σημαντικο ντοκουμεντο και το ακουσα με ιδιαιτερο ενδιαφερον , ειδικα εκει που λεει για τον τροπο που μαθαιναν μπουζουκι "κλεφτα " και προσπαθουσαν να βλεπουν απο αλλους που δεν τους αφηναν .

1 «Μου αρέσει»