Απόστολος Χατζηχρήστος και Γιώργος Ξηντάρης στον 902 T.V.

Στις 11/04 Ο Γιώργος Ξηντάρης στα “Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα” και στις 18/04 οι…κόρες του Απόστολου Χατζηχρήστου!!!:084:
Ανυπομονώ…

Γειά σου ρε Μαριώ με τις ανακοινώσεις σου! Ελπίζω να τα πηγαίνεις καλά στα μαθήματα και να σ’ αρέσει το τριχορδάκι σου! :slight_smile:

Γεια σου Barcino!!!Μια χαρά πάνε τα μαθήματα…Τρέλα είναι το άτιμο!!!
Εσύ πώς τα πας;;;

Εδώ! Κάθομαι και φιλοσοφώ…
Σχεδιάζω απο τώρα τις διακοπές μου.:090: Λίγο νωρίς βέβαια, αλλά… ας όψεται η ρουτίνα.:240:
Ελπίζω να τα πούμε κάποια μέρα στο chat. Καλές πενιές και για κάθε τι καλό, ρίχνε ενημέρωση!:110:

Είπες την απαγορευμένη λέξη…“Διακοπές”!!!Αμήν και πότε!!!Άντε, σκέψου ότι κάτι μήνες μας μέινανε και…φύγαμε!!!(ψάχνω να βρω κατάλληλο smilie, αλλά δε βρίσκω ένα που να λιάζεται κάτω από την ομπρέλα!!!):slight_smile:

Εγώ Μαρία έχω φύγει ήδη (τουλάχιστον νοερά)…! Το μυαλό μου είναι διαρκώς στην “απόδραση” και μάλιστα εκτός Ελλάδος!

“Θα πάω εκεί στην αραπιά…” :78:

Γεια σου Ξυνταρη με τα ωραια σου!!!

Από συντονιστή: Καλώς όρισες Γιάννη μετ με τα ωραία σου. Αποφεύγουμε τα μηνύματα τύπου τσατ, γι αυτά υπάρχει ειδικός χώρος.

μαρια καλησπερα,παρε το εξπρες σκιαθος και σε μια ωρα εισαι στη σκοπελο στην ταβερνα του ξηνταρη που παιζει με τους γιους του.

[b]Από συντονιστή[/b]:  Αποστόλη καλησπέρα, το μέλος στο οποίο απευθύνεσαι είναι ανενεργό εδώ και σχεδόν δύο χρόνια.