Αναζητηση δασκαλου 4χ μπουζουκιου στη Θεσ/νικη

(gourgourakos10) #1

Καλησπερα σε ολα τα μελη του forum!Ειμαι νεος στην παρεα σας κι αυτη ειναι η πρωτη μου δημοσιευση…

Παιζω μπουζουκι περιπου 5,5 χρονια(4 χρονια ωδειο και τα υπολοιπα μονος).Εχω φτασει σε καποιο ικανοποιητικο επιπεδο(κατ’εμε) και αποφασισα πως ηρθε πλεον η ωρα να ανεβω επιπεδο και να ασχοληθω πραγματικα μ’αυτο που τοσο αγαπω,το μπουζουκι!
Θεωρω πως η αναζητηση δασκαλου ειναι πολυ σημαντικη(σου καθοριζει το μελλον σου στο χωρο κατα καποιο τροπο) και ετσι αποφασισα να δημοσιευσω αυτο το κειμενο για να μου προτεινετε καποιους αξιολογους δασκαλους του οργανου(εδρα Θεσ/νικη)…

Ευχαριστω εκ των προτερων,
Παναγιωτης:241:

ΥΓ:Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που δουλεψαν για τη δημιουργια του φανταστικου αυτου χωρου!:110:

Μήνυμα από συντονιστή: Καλωσήρθες Παναγιώτη και καλές συζητήσεις:088:

(Σαράντος) #2

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!

Σου εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις Παναγιώτη αλλά πάνω απ’όλα εύχομαι…να ψάχνω τα μαγαζιά για να σε ακούσω…όχι γιατί θα είσαι ο μαθητής του “τάδε”…αλλά γιατί θα μιλάει στην καρδιά μου η πενιά σου!!!
η δική σου πενιά!:089:

(gourgourakos10) #3

Σ’ευχαριστω πολυ φιλε μου Σαραντο για τις ευχες σου…
Να σαι καλα…

(system) #4

[QUOTE=gourgourakos10;186974]Καλησπερα σε ολα τα μελη του forum!Ειμαι νεος στην παρεα σας κι αυτη ειναι η πρωτη μου δημοσιευση…

Παιζω μπουζουκι περιπου 5,5 χρονια(4 χρονια ωδειο και τα υπολοιπα μονος).Εχω φτασει σε καποιο ικανοποιητικο επιπεδο(κατ’εμε) και αποφασισα πως ηρθε πλεον η ωρα να ανεβω επιπεδο και να ασχοληθω πραγματικα μ’αυτο που τοσο αγαπω,το μπουζουκι!
Θεωρω πως η αναζητηση δασκαλου ειναι πολυ σημαντικη(σου καθοριζει το μελλον σου στο χωρο κατα καποιο τροπο) και ετσι αποφασισα να δημοσιευσω αυτο το κειμενο για να μου προτεινετε καποιους αξιολογους δασκαλους του οργανου(εδρα Θεσ/νικη)…

Ευχαριστω εκ των προτερων,
Παναγιωτης:241:

Γεια σου φιλε Παναγιωτη…εγω πηγαινω σε εναν δάσκαλο που ειναι σε εναν δρόμο κοντά στο Θεαγένειο αν θες να γνωριστουμε να σε στείλω σε αυτόν είναι πολύ καλός και αυτός και ο γιος του
περιμένω προσωπικό μύνημα!:241:

Από συντονιστή: Φίλε Λαϊκέ τραγουδιστή (και όλοι οι φίλοι συμφορουμίτες), και τούτο το μήνυμα μπορούσε ωραιότατα να έχει σταλεί ως πμ. Δεν είναι ανάγκη να φορτώνουμε τη βάση με μηνύματα προσωπικού ενδιαφέροντος!