Αναζήτηση Έλιξιρ

Καλησπερα ηθελα να ρωτησω για χορδες ellixir αλλα οχι σετ μεμονωμενες κιθαρας Ελλαδα μπορω καπου να βρω ευχαριστω εκ των προτερων οποιο φιλο γνωριζει.

Δεν έχω συναντήσει πουθενά και λογικά δε θα υπάρχουν. Αλλάζουν το όργανο αυτές οι χορδές. Τόσο καλές είναι αλλά από την στιγμή που αποφάσισες να τις χρησιμοποιείς βάζεις καινούργια σετ. Αν σπάσει πράγμα όχι και τόσο σύνηθες βάλε μια φτηνιάρα και όταν έρθει η ώρα, αλλαγή. Πολύ κακιά τιμή οι άτιμες.

Ευχαριστω αλλα πρεπει να υπαρχει δυνατοτητα παραγγελιας εξωτερικο μεσω ιντερνετ

ΘΑ σε συμφέρει όμως αυτό? Μιλάμε για χορδές που ξεφεύγουν από το 20ρικο. Πόσο να πουλάει την μία ξεχωριστά και πόσο θα σου έρθει εσένα με παραγγελία από το εξωτερικό. Αν βρεις άκρη και συμφέρει πάντως να μας το πεις κι εμάς, τουλάχιστον εμένα με ενδιαφέρει

Yποθετω περιπου η χορδη 0,90 λεπτα συν εξοδα αποστολης.Δεν νομιζω οτι το κοςτος ειναι μεγαλο παντα μιλαω για μεμονωμενες οχι σετ για μπουζουκι τις χρησιμοποιω Καρα

ΓΙΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ Ε?! γράψε λάθος τότε. Νόμιζα μιλάς για κιθάρα που το σετ έχει στα 20κάτι ευρώ.

Ναι για μπουζουκι τις θελω οταν εβρισκα μονο αυτες εβαζα σωστες Καρα ακους τη νοτα που πρεπει κ οχι περιπου κ τωρα κιθαρας χορδες βαζω.Αυτα, παιζεις Καρα αυτο το καιρο

από μπουζούκι θα σε γελάσω. Παίζω σπίτι μου. Και το όνομα μου είναι καΠας. ούτε Καράς ούτε Μελάς